Jette Joop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

By Night Jette egy orientális-vaníliás parfüm, mely 2006-ban jelent meg, 75ml kiszerelésben. Michel Almairac alkotása.

Fejillat: rózsa, jázmin

Szívillat: cédrus, vanília, szantálfa

Alapillat: ámbra, pézsma

Mirácska09

2016. június 2.

Vélemények alapján vettem meg, de nem bánom, mert sokat használom. Erős és tartós illat, de a sima Jette-en nem tesz túl. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Málni

2013. december 1.

Édeskés, de nem fojtogatóan, erősen púderes-szantálfás, likőrös, piás, szexis, nőies, egyedi. Edp, viszont mégse brutálisan tömény, nem nehéz viselet. Őszi-téli illat, mely intenzív és hosszan tart.
Nekem van belőle 75ml teszter/kb. 55ml, dobozában, sajnos nem az én illatom, ezért megválnék tőle, pénzre v másik parfümre cserélném!:) b.molko kukac citromail.hu címen lehet érdeklődni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 1.