Jeunesse

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Sindy6, az összetevőket feltöltötte: kerzo, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Ár:   25 000 Ft
Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2 perc alatt 10 évet fiatalít. Hatása 8-12 órán át tart.

Amanda30

2017. november 18.

Én 3szor próbáltam, 2szer nem sikerült, mert valószínű rosszul használtam, túl sok/túl kevés volt. De harmadik alkalommal nagyon szép lett, még alapozót is tettem rá és nem látszott. Anyukám is használja, nála még látványosabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

nszolnoki

2017. július 3.

bprrrrrffff-uuuuu!!! na, persze, én is kipróbáltam. Tudtam, hogy nem tart örökké és hogy lehet, hogy utána restaurálni kell az arcomat, de nem tudtam kihagyni. Muszáj egyszer még az életben szembenézni a 25 éves arcommal!!!! Megnéztem egy rakás marketing videót hogy jól csináljam, elolvastam a hazai és nemzetközi kommenteket és nekiálltam. Arctisztítás, alaposan, langyos víz, megtörlés. Legyező kikészít. És van egy órám, hogy ájuldozzak. És este van, nem megyek sehova, lesz időm a csatatér helyreállításhoz. Kikészítettem az utána időszakra kollagénes eye pad-et és legalább 4 féle hialuronsavat, mist-et és first essence-t, pakolást, krémet.
Gyerünk! Fotó előtte ...
Kibontom, enyhe rózsaszín, ahogy láttam is. Ujjam között száraz krém, nem zsíros. Halvány malter (?) szag. Felkenem, beleütögetem a szemem alá a szarkalábakba. Legyezem. Csíp, száraz villámgyorsan és a szemem előtt alakulok át. Mondjuk tényleg döbbenet. Úgy feszít, hogy szinte kellemetlen. Mintha jég fagyott volna rá, ha hozzányúlok kemény, szorít. Gyönyörű, de nem jó. Félek, hogy beszakítom. Oké, fotó utána, hello 25 éves arcom, good to see you again, emlékbe :)
Próbálok rá sminkelni, katasztrófa. Összetörik a varázs, felrepedezik a csodaburok. Elég csúnya lett.
Jöhet a bőr újraélesztés, lemosom, felitatom a vizet, jöhetnek a kikészített maszkok!
Kettő pontot azért adok, mert tényleg megcsinálja amit ígér, csudiszép az előtte-utána fotó, viszont ami csatateret hagy maga után, az jajj.
Akkor biztosan tart 8-10 órát, ha nem nyúlok hozzá, ülök a tükör előtt szívmélyig meghatódva. nem teszek rá sminket, de még csak el sem mosolyodok. Azt viszont nehéz :)
Mentségemül szolgál, hogy csak mintám volt belőle.

UPDATE: én is utána néztem a natrium-szilikátnak, ahogy Era78 is, tényleg "vízüveg" és ezt írja a wikipédia: "Bevett gyakorlat, hogy egy belsőégésű motor kipufogórendszerében bekövetkezett repedéseket nátrium-szilikáttal javítják, ugyanis vízben oldva könnyen felvihető a sérült részre, majd az erős hő hatására a víz elpárolog belőle, így egy üvegszerű, tartós bevonatot képez a sérült részen." Ezért éreztem úgy, mintha jégréteg lenne rajtam. Oké, ezek szerint üveg volt! Ez tényleg folyékony üveg, jól el is törtem :) ! Jó próbálgatást Nektek is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 3.

Gyerünk! Fotó előtte ...
Mentségemül szolgál, hogy csak mintám volt belőle.

NikolettaDobi

2016. november 23.

Sziasztok, nekem nagyon szépen eltüntette a szem környéki ráncokat igaz, nem vagyok még túl öreg, de anyukám is használja és nagyon hatásos. A korábbi kommentelőknek szeretném megjegyezni hogy nem megfelelően használták,ugyanis ha felpamacsoljuk a szemkörnyékére a megszáradást követően,nyugodtan lehet rávinni a megszokott arckrémünket ugyanis mindenkinek más típusú a bőre, nekem kifejezetten érzékeny,de a megszáradás után egy alap érzékeny bőrömre való nagyon egyszerű krémet felviszek és nyoma sincs a szárazságnak, tartja a hatását egészen estig, sőt utána fel lehet rá vinni a szokásos sminkünket is! :)
Mégegyszer! Használata.:
-Meleg vízben mossuk meg az arcunkat,
-Töröljük szárazra,
-Pamacsoljuk fel az Instantly Aglesse krémet vékonyan a problémás helyre
-Száradás után jöhet a szokásos arckrémünk teljes arcfelületre
-Majd akár mehet a napi smink vagy a buli :)
Üdv Mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Mégegyszer! Használata.:
-Meleg vízben mossuk meg az arcunkat,
-Töröljük szárazra,
-Pamacsoljuk fel az Instantly Aglesse krémet vékonyan a problémás helyre
-Száradás után jöhet a szokásos arckrémünk teljes arcfelületre
-Majd akár mehet a napi smink vagy a buli :)
Üdv Mindenkinek!

Camy

2016. június 22.

Ma vettem meg ezt a "csodaszert" sajnos nem erre számítottam, rettenetesen szárít, húzódik.. egész egyszerűen kényelmetlen, rossz viselni,, Bíztam benne, ha nem is túl gyakran, de néha segíthet abban, hogy üdébbnek, kipihentebbnek tűnjek, de azt kell mondanom, hogy nem fogom újra vásárolni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

missbiro

2016. március 2.

Netrol rendeltem egy mintat, mert erdelelt mit is tud valojaban ez a kis termek. Elso felkenesre eszmeletlen... marmint tenyleg! Husiti es kisimitja az arcom, mintha 8-10 orat aludtam volna. Egybol arra gondoltam, hogy nekem ez kell es must have lesz belole. Viszont 5 perc elteltevel elkezdodott a kellemetlen folyamat. Irto szarazza valt a borom, a tapintasa olyana volt, mintha 80ezer eve nem erte volna viz. Ahogy olvasgattam, draga is... en egyaltalan nem ajanlom. Egy pohar viz tobb jot tesz velunk, mint ez a kis cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

Kodakera

2016. január 13.

ég: 11.16 Euro, Fedex).

Összetétel:
Water (Aqua), Sodium Silicate, Magnesium Aluminum Silicate, Acetyl Hexapeptide-8 (Argireline), Phenoxyethanol, Ethylexylglycerin, Yellow 5 (Cl 19140), Red 40 (Cl16035)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

ég: 11.16 Euro, Fedex).

Összetétel:

Sindy6

2015. november 17.

Csupán a vizet vonja el a szem körül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Csupán a vizet vonja el a szem körül

gyogyszeresz

2015. október 6.

Nem csoda, hogy nem írják ki az összetevőket. Olyan károkat tud a későbbiekben okozni, amihez mélyen a pénztárcába kell majd nyúlni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

eper.288

2015. szeptember 11.

Azonnal vennem kellett, hogy kipróbáljam, alig vártam, h megérkezzen a postával, de sajnos, nem vált be. Az ödémát egy ici-picikét csökkenti, de a fekete karikákra abszolúte nem hat, sőt, a szemkörnyéket nagyon szárítja. Nem ajánlom senkinek, pláne, hogy vegyen, ugyanis, ha ki akarod próbálni, akkor elmész egy bemutatóra és ott ki tudod ingyen próbálni. Én meg balek módjára vettem egy fiútól 1500,-Ft-ért. :( Szóval, aki esetleg nagy kiszerelésen gondolkodik, az ne tegye, nagyon sok benne a vízelvonó anyag, ezért tudja esetleg felkapni az ödémát, de ennek ára van, a szem érzékeny, vékony bőrét extrém módon szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Klaudia88

2015. augusztus 14.

Nekem nincsenek még ráncaim, de a rokonomtól kaptunk mintát ebből, anyukám szem alatti táskáját nagyon szépen lejjebb vitte és a nagyobb ráncok is szebbek lettek. Az első alkalomnál is szép volt már a változás, de azt mondják, tanácsosabb a szérumot a nappali hidratáló krémbe keverni - ez tényleg bevált. Ez az ampulla csak alkalmakra való, amikor fontos eseményre megyünk. Legjobb a hatása egyben a szérummal. Nekem nagyon tetszik eddig. Majd később hosszú távon is nyilatkozom, amint vásároltunk a termékből teljes kiszerelést.
Az alattam íróknak mondanám: nem is fog működni alapozó alá/fölé téve. Össze kell keverni vele és úgy felvinni a bőrre, vagy csak magában. De a használati utasításban benne van, hogy olaj tartalmú krémmel szigorúan tilos használni. Legtöbb alapozóban és korrektorban van olaj, ezért nem volt számotokra hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Hidratálók: Argilla, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8