Jil Sander

Ár:   7900 Ft és 10 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Schildi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 25.

Ár:   7900 Ft és 10 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: citrom, narancs, ylang-ylang, szegfű, rózsa

Jil Sander Sun Bath edt 100 ml
Ár: 6990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás), vagy posta
Jil Sander Sun 75 ml
Ár: 6.700 Ft + posta , Eladó: kundus
Állapot: Új, dobozos , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.

Tbettus

2020. február 20.

Nagyon sok jót olvastam róla, főleg az illatára vonatkozó "naptej" jellemző miatt bátorkodtam megrendelni magamnak a 30ml-s kiszerelését. Hát...vagy az én bőröm adja vissza máshogy, vagy nem tudom de rajtam köze nem volt a naptejhez...max valami 1000 éve lejárthoz. Többször próbáltam, több helyen (csukó, nyak, fül mögött, póló) de semmi. Igazából az, hogy nincs naptej illata megbocsájtható...de maga az illata sem tetszik...legalábbis magamon nem.El is ajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

KissSzilvi

2019. október 31.

Rengetegszer éreztem utcán fincsi naptej illatot, és nem tudtam, hogy magukat bekenve járnak-kelnek sokan a hétköznapokban, vagy egy parfümöt érzek valójában. Néhány éve épp tisztaságillat keresésében voltam mikor belefutottam ebbe a parfümbe. Rendeltem is egy 1ml-es mintát, de néhány próba után megváltam tőle. Valahogy az ilyen kicsi minta alapján nem tudom valósan megítélni az illatot. Most ismét olvasgattam a véleményeket róla, és rendeltem egy kis üveggel.-tél közeledtével nyárra, miért is ne...- Ma érkezett meg, fújtam egyet a csuklómra, és igen, ez az amiről itt írtok, a naptej illata, amit kerestem már régóta! Mondjuk még csak alig 4 óra hosszája van fenn, de már átélt két kézmosást, és még mindig érződik az illata rendesen. A hatósugara nem mondhatnám, hogy nagy, de időnként azért el-el libben az orrom előtt az illata. Most elrakom nyárra, de alig várom a meleget, hogy használhassam, és egész nap a strandi felszabadultságot, nyár vidámságát, gondtalanságát érezzem általa. 4 pontot adok neki, mert a tartósságát nem igen tudom ennyi idő alatt megállapítani, de nyáron lehet visszanézek, és javítok. Illatjegyeket nem tudok írni, hogy miket érzek ki belőle, mert mikor beleszagolok, mindössze csak magamat látom ahogy a forró nyárban a föld felett lebegek gondtalanul, élvezve az életet, mint mikor nyaraláskor az ember nem törődik semmivel, csak a pillanatnak él...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 31.

Timi8

2019. június 14.

Nagyon megosztò vélemények vannak szegényemről itt...
Pedig igazán nem ezt érdemli! Ha valami, akkor ez az igazi naptejillat! Még akkor is ha most már mást hìvunk annak...
30 éve még garantáltan ez volt az a bizonyos naptejillat. Nekem meg konkrétan emlékillat. Nagyon szépséges emlékekkel teli. Használni nem használtam soha, de annyira jò beleszippantani az üvegbe, vagy csak egy pötty az alkarra, és illatolgatni egész nap. ...hmmmmm.....édes gondtalanság! Nyilván kinek mi. Nekem többnyire ez!
Nagyjábòl 25 éves kromig minden egyes nyaramat Siòfokon töltöttem. Nagyjábòl 6-7 éves koromtòl ('83-as vagyok) konkrétan ez az illat lengedezett a Balaton parton de min.egy évtizedig. Nagy sajnálatomra soha sem találtam meg azt a naptejet vagy testápolòt egyébként ami pontosan ugyanezt az illatot árasztotta volna. Mik is volrak akkoriban itthon? Narancssárga napolaj (talán Kőrösi vagy vmi ilyesmi), később a Fabulon, volt a CD meg a Crém 21 aztán a Nìvea majd az összes jelenleg is kaphatò márka... Ìgy utòlag már 100%-ban biztos vagyok, hogy amiatt nem találtam ilyen illatù naptejet mert, hogy nem is az volt hanem parfüm. Mégpedig ez a parfüm! Minden valamennyire is magára adò, itt nyaralò német hölgynek garantáltan ilyen illata volt! Ez a kis egyszerű Jil Sander Sun volt non plusz ultra. Olyan volt akkor mint most a Chanel Coco Mademoiselle :) Nagyon jò kis parfüm, igazi retros bájjal. Tubaròzsa és ylang-ylang kedvelői ki ne hagyjátok! Ja, és jò ez bármikor, nem csak nyáron ;))) Ki kell pròbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Nagyon megosztò vélemények vannak szegényemről itt...

Pumkin

2019. május 24.

Nyári illat keresésében vagyok, összeírtam egy listát, ő is rajta volt, mert sok jót olvastam róla. Kifújtam, nem tetszett. Vártam, nem tetszett. Elképzeltem a fincsi strand illatot, a naptej illatot, hiszen mindenhol ezt olvastam, hogy igazi nyári illat, mintha tengerparton lennél. Ehelyett kaptam egy szúrós suku szúnyogirtó szagot. Nem nyerte el a tetszésem. 5/2 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

GNóri

2019. március 28.

Régóta szerettem volna kipróbálni, és ma ezen a szép napsütéses napon végre lehetőségem nyílt rá.
'89-es, nem mai darab, ez a kis bénácska üvegén is látszik, és magán az illaton is érződik (de számomra ez abszolút pozitívum). Már kifújáskor is tudtam, hogy valamire nagyon emlékeztet. A Coty Exclamation, Joop Le Bain, Kenzo Flower futott át az agyamon, majd pár óra után rájöttem...rajtam teljesen olyan, mint a Cacherel LouLou finomabbra hangolt, kevésbé agresszív változata. Balzsamos, de erős fűszerek nélkül, szép benne a selymes rózsa, a citrusok kicsit felfrissítik, de a legjobban a szegfű száraz, kesernyés jegye tetszik.
Jó kis illat, de számomra egyelőre inkább őszi-téli, kíváncsi leszek rá az igazi nyári melegben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Panni21

2018. szeptember 17.

Nyár-illat, vízpart-illat, anyu-illat....gyerekkor *.*
1994 nyarán először voltam anyukámmal a Dunaparton, lehettem úgy 1,5 éves. Nem emlékszem nagyon semmire, onnan tudom csak, hogy vannak fényképek arról a napról, de ott éreztem először ezt az illatot, igaz, nem a parfümöt, hanem a naptejet. Már nem emlékszem, mi volt a neve sajnos.
Évekig kerestem bármilyen formában, amit magamra fújhatok-kenhetek, néha-néha egy pillanatra meg is leltem tusfürdőben, samponban, de sosem volt egészen ugyanaz.
Aztán az utóbbi időben egyre gyakrabban éreztem nyaranta az utcán, korosztályfüggetlenül. Néha úgy szerettem volna utánaszaladni egy-egy szimpatikusabb hölgynek, legyen kedves elmondani, milyen parfümöt használ, mert amióta élek és emlékszem, ezt az illatot keresem, de aztán sosem volt merszem ilyesmihez, bíztam benne, hogy majd magam is megtalálom valahol.
Nem vagyok parfümszakértő, sőt, bevallom, végképp nem értek hozzájuk, többnyire nem is használok. Van otthon 3, amikhez kötődöm, bár kettőhöz inkább amiatt, akitől kaptam, egyedül egyet választottam én, csak úgy, a magam örömére (ez a bizonyos harmadik a Bvlgari Petits et Mamans, mivel számomra "boldogság- illata" van).
Véletlenül találtam rá a dm-ben ma, egészen mást akartam megillatolni csak úgy kíváncsiságból, és amikor visszatettem az üveget az alsó polcra, és felemeltem a fejem, ezzel a parfümmel találtam magam szembe szó szerint. Nem ismertem korábbról, de kíváncsivá tett, vajon tényleg nap, napfény illata lesz-e.
Először papírcsíon próbáltam, ott intenzív volt, fűszeres-szúrós mellékzöngével, de a háttérben ott bújkált valami nagyon ismerős. A másodikat már a csuklómra fújtam, és amikor megéreztem magamon, annyira meghatódtam, hogy majdnem elsírtam magam ott helyben a parfümös polc mellett.
Annyira megindított, hogy nem mertem hazahozni rögtön, úgy éreztem, kell rá még egyet járnom, egyet aludnom, néhány napot gondolkodnom, mivel ha most rögtön az enyém lesz, azzal lezárul egy fejezet az életemben, a helyére kerül valami közel 24 év távlatából, és nem biztos, hogy készen állok erre itt és most.
Egész úton hazafelé éreztem magamon, és még azóta is.
Az egyik oka, hogy nem gyakran használok parfümöt, hogy nem szeretem, ha egy illat szó szerint aurát von körém, ha folyamatosan érzem, illetve ha mások előbb megérzik, jövök, minthogy egyáltalán feltüntem volna a láthatáron. Ha már parfüm, legyen bőrközeli, lágy, mintha csak a saját illatom lenne, tűnjön úgy, mintha csak én lennék, és ne külön életet éljen mellettem. Lehet, egyedül vagyok ezzel, de sokszor úgy éreztem, ha valami komolyabb, összetettebb illatot próbáltam, hogy nem tudok vele azonosulni, nem hozzám ad valamit, hanem egészében elnyom.
Ezért tudott hosszabb ideig, évszakfüggetlenül megmaradni a fent említett Bvlgari illat a birtokomban, mert eddig egyedül vele éreztem, hogy nem "megfojt", hanem csak lágyan létezik mellettem, "mintha ott sem lenne", de azért ott van, ha megmozdulok, érzem a hajamban, ha este kibontom azt, a sálamon, ha leveszem a polcról....
Ugyanezt éreztem ennél az illatnál is. Hogy mindössze csendben van jelen, nem elnyom, hanem hozzámtesz, azzal a kis különbséggel, hogy soha semmi más illatnál nem éreztem korábban, hogy hozzám tartozik.
Annyira visszaidézi a gyerekkorom, hogy már szinte biztonságban érzem magam tőle, megnyugtat. Valóban nyári napfény illata van, nem csak a naptej -vonal miatt, hanem önmagában is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Nyár-illat, vízpart-illat, anyu-illat....gyerekkor *.*
Egész úton hazafelé éreztem magamon, és még azóta is.

havana74

2018. szeptember 16.

Ez az illat egy méltatlanul rusnya üveget kapott, amikor megalkották. Ránéztéből egy 'mìanyag napozótejes flakon, lehet, hogy annak is szánták?!
Ez a fizimiska elég sokáig távol is tartott attól, hogy levegyem a polcról.
Ehhöz a hátrányhoz képest azért az illatot igazolja, hogy még mindig fennmaradt.
Most van szezonja, ez a koraőszi időjárás az ideális hőmérséklet hozzá. Ajánlom nem csak vénasszonyoknak és indiánoknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ez a fizimiska elég sokáig távol is tartott attól, hogy levegyem a polcról.

Zsuzsixy

2018. július 13.

Parfüm mániás lettem..
Így a vélemények alapján és mert a púderes illatokat szeretem beruháztam rá is és megérte .Ez édes púderes.Első kifújásra nagyon műanyag hamar elillan és töményen púderes virágos vanilliásnak érzem extra tartós még az én száraz bőrömön is hatósugaras.
De mivel az édes illatokat nem igazán szeretem csak 4 csillagot kap

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Parfüm mániás lettem..
De mivel az édes illatokat nem igazán szeretem csak 4 csillagot kap

kundus

2017. december 26.

Most derült ki számomra, hogy szeretem a szegfű illatát. Legalábbis parfümben 😁. Lagerfeld Sun moon star-jában is az fogott meg korábban, és most itt ez a púderes illat. Nagyon zavaró az első pár perc, de aztán szép tartós, nyári illat marad rajtam jó sokáig, és ez a lényeg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

Ennie86

2017. december 7.

Nagyon nagy vágyam teljesült ma. :) Végre kipróbálhattam én is a Sun-t. Kifújáskor igencsak meglepő locsoló kölni illata volt. Meg is lepődtem, hogy erre vágytam én annyira?!
Aztán elkezdett leszáradni és jött a csoda. :) Annyira finom rózsa és egy kis keleties felhang jött elő belőle, hogy dobtam egy hátast. :) A szegfű is kellemesen kiérződik. Az tuti, hogy nem egy tucatillat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.