Jimjams

Ár:   181 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 181 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 181 Ft

Puha tisztítókendő a mindennapos arctisztításhoz, mely hatásosan tisztítja meg az arcbőrt a sminktől, illetve az egyéb szennyeződésektől. Alkoholmentes.

Ár: 181 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Vicuska918

2019. május 3.

A sminket alig-alig távolítja el és irritál is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

A sminket alig-alig távolítja el és irritál is...

SidneyFox

2017. október 17.

Csak ez a sminklemosó nem irritálja a szememet! A többitől viszket, ég, könnyezik a szemem. Az igaz, hogy nem úgy szedi le a spirált, mint a reklámokban, de ettől függetlenül szépen teszi a dolgát. Nekem mindig van belőle több csomag! Nagyon szeretem!
5 csillag! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

5 csillag! :)

Shauna

2017. október 1.

Augusztusban egy buszos kiránduláson vettem részt és muszáj volt vennem valamilyen arctisztító kendőt.
Utazóbarát, mert kis helyen is elfér, de maga a kendő nem sokat ér... Nem éreztem tőle az arcomat tisztábbnak, sőt olyan volt, mintha a kendőben lévő folyadék egy vékony réteget képzett volna az arcomon, nem szívódott be azonnal.
A célnak tulajdonképpen megfelelt, mivel nem voltam kisminkelve, úgyhogy csak a reggeli "arctisztítást" helyettesítettem vele..
Mindennapi használatra nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Mindennapi használatra nem vásárolnám meg.

Andii17

2017. augusztus 23.

Utazáshoz vettem, elég praktikus bár nekem pattanást okozott, de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

creammaniac

2017. augusztus 14.

Utazáshoz vettem, nem fűztem hozzá nagy reményeket, de tökéletesen bevált! BB krémet, korrektort, szemceruzát és spirált nekem simán leszedte, egy kendőt használtam csak el. Mivel utána géles lemosóval úgyis megmosom az arcom, tényleg csak arra kell, hogy főként a szememről a sminket leszedje, az arcmosás kötelező utána.

Biztosan fogok még venni, utazáshoz szuper, kompakt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Biztosan fogok még venni, utazáshoz szuper, kompakt termék.

Bokordarab

2017. július 3.

Én nagyon elégedett vagyok ezzel. Picike a kiszerelés, szóval szépen elfér a táskámban, az illatát imádom, hímnemű párocskám is előszeretettel kunyerál belőle felfrissíteni az arcát nyáron, szóval mindketten szeretjük. Tény hogy egy általában valóban nem elég belőle, de vészhelyzet (utazás) esetén nagyon jó döntés egy ilyet beszerezni. Az ára is nagyon kedvező, én ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

csokibeka

2017. június 15.

Minimum 3 kendő kell belőle színezett hidratáló+spirál-hoz. A szempillaspirált így sem hozza le és nagyon erősen kell dörzsölni. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra. Viszont egyáltalán nem csíp, pedig nagyon érzékeny a bőröm és 10/9 kendő/lemosó irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

curlyangel

2017. május 11.

Szoláriumozás előtt szoktam használni, arra tökéletes hogy alapozót, kontúrt, púdereket lehozzon, de egy kendő nem elegendő. Szempillaspirált nem hozta le tökéletesen (Maybelline Falsies Push Up Drama). Emellett nagyon hamar kiszárad ha használom, ha nem. Ár/érték arány megfelelő. Nem irritálta a bőrömet, csak a dörzsölés hatására pirosodtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

DynaNusser

2017. április 24.

Csak azért vettem meg az első csomagot, mert a sok holmi között a lemosóm otthon maradt. Az erős, rockos, party sminket is csodásan leszedi, igaz, ahhoz már nem 1, hanem mondjuk 3 kendő is kell gyorsan. Ilyen pozitív "csak legyen valami" vásárlásom nem volt még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

bujdosokyra

2017. április 6.

erős smink lemosására nem alkalmas, de egy szempillaspirált szépen leszed és tisztítja az arcot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.