Jimmy Choo

Ár:   11180 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: bergamot, licsi,

Szívjegyek: tubarózsa, fehér virágok,

Alapjegyek: fás jegyek, pézsma

Hanna27

2018. október 29.

Kedvenc nyári parfümöm, különleges illat.
Vagy nagyon szereti valaki, vagy nagyon nem, szélsőséges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Kedvenc nyári parfümöm, különleges illat.
Vagy nagyon szereti valaki, vagy nagyon nem, szélsőséges illat.

Deep1982

2017. december 28.

Nagyon konnyu finom illat.meg csak tesztelgetem.Reggel 8kor fujtam be magam,most delutan 4 van es meg mindig erzem.igy a leszaradas kornyeken kicsit Dolce G The One-ra hajaz.szuper tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

DFI

2017. június 2.

Ez az illat pont megfelelő ebben a nagy melegben, nyárias, vidám, könnyed. én is inkább virágos jellegűnek mondanám. Amikor a citrusokból elegem van ezt fújom. Szillázs, tartósság közepes. Összességében négyesre értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 2.

absinth

2017. május 21.

Semmi extra, így foglalnám össze kipróbálás után. Átlagos tartósság és sillage. Könnyed, rohangálós, gyümis-virágos kis semmiség. Az összetevők közül a fás jegyeket abszolút nem érzem, csak a virágokat, és a mindent elnyomó licsit, ami rajtam abszolút dominál (sajnos). Örülök, hogy csak 1 ml-t vettem, majd elhasználom olyan napokon, amikor nem megyek sehova. Az anyaillatot nem ismerem, de az összetevőlista alapján az talán jobban bejönne - lehet, hogy adok majd neki egy esélyt a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Timi8

2017. május 8.

Update: használgatom, ma is ezt fùjtam, jártamban-keltemben elùszik elöttem az illata, nagyon hasonlò de mégsem ugyanolyan, frissebb, lágyabb mint az elődje, jò viselni, ma meg is dìcsérték rajtam... Üsse kavics! Legyen 5 csillag!

Névnapi ajim. Nos, mìg a Flash 3,5 pont addig ez majdnemcsak 5 pontos (most én lejjebbigazìtom a pontszámát)...nem értem. Szinte tök egyformák. ...szerintem egy hajszállal jobb is a sima, mert az intenzìvebb, krémesebb szerintem. Mondjuk akinek a Flash megvan, azt gondolom, erre nem is lesz szüksége, illetve akinek a sima tetszene de tùlzònak vagy szimplán soknak érzi az pròbálkozzon ezzel! Ez egy árnyalattal könnyedebb talán az anyaillatnál, de egyértelműen közel azonosak, nem tudnák letagadni egymást. Én külön-külön illatolva sztem meg sem tudnám különböztetni a kettőt vagy csak bizonytalanul. Ez van! Nekem ettől függetlenül amùgy tetszik, azon kevés virágillatok egyike amit szìvesen viselek, karakteres, jellegzetes, felismerhető, sosem jött még szembe. Szép kis illat. De! Valljuk be, nem eröltették meg magukat és tök feleslegesen adták ki egy ùj, másik szìnű üvegben a Flash-t még egyszer. Ha ìgy tettek, legalább csavarhattak volna rajta egy kicsit, ez a verziò lehetett volna pezsgőbb, bulisabb, csillogòbb kiadás. Ezt talán a csillámos üveggel pròbálták kompenzálni, ami szerény véleményem szerint meglehetősen bùcsùs lett... 4 csillag csak amiatt mert a Flash L. C-bal Jimmy Choo kiadta az eredetijének utánzatát ìgy elvből sem adhatok 5öst. Az illatot magát nagyon-nagyon kedvelem, szìvesen fogom elhasználni, de ùjravenni a Flash-t fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Kremcica

2017. április 22.

Kicsit kérdőjeles számomra ez az illat. Egyszerre tetszik és mégsem. Kezdjük azzal hogy az üvege nagyon mutatós, kicsit Versace fíling. A parfüm neve mind a flash mind a London club nagyon találó. Kellemes fiatalos illat, de van benne valami szúrósan "fellobbanó" ami kicsit visszavesz a harmóniájából. Másrészt pont ez a szúróssága ami különlegessé teszi és hozza az egész buli-club hatást, számomra ez esti buli illat lenne. Nem követi az édes trendet, de annyira nem is kimagasló alkotás hogy emlékezetes legyen. Nincs az illatjegyek között de mintha gyöngyvirágot (a szívjegyeknél van olyan hogy "fehér virágok" talán ez jelöli) éreznék benne. Leszáradva kicsit púderessé válik, sajnos a tartóssága nem a legjobb. Vacillálok a 3 és a 4 * között, de eddig nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Sundiboszi

2016. december 13.

Nagyon könnyű nagyon finom, ahogy megillatoltam egyből felcsillant a szemem, hogy ez igen, boldogságot adó illatocska! :)

Megvettem a 60 milist az illata továbbra is isteni de másnál is lejár a kupakja? Szinte leesik róla, azért közel 10 ezer Ft-ért elég bosszantó... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Hobi

2016. december 6.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, bár nem tudja felülmúlni az eredeti Flash-t. Kellemes, krémes illat ami sajnos nem túl tartós, 3-4 óra után szinte teljesen eltűnik az illata a bőrömről.
Az üvege nagyon szép, tetszik rajta az ezüst csillámpor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Az üvege nagyon szép, tetszik rajta az ezüst csillámpor :)

timiss

2015. november 19.

Nagyon megszerettem! Eleinte csak úgy fújkáltam,hogy fogyjon, mert 100 ml-eset vettem és nem voltam odáig érte.
De ez megváltozott és lehet állandó darabbá válik a polcomon:) Tartósságát tekintve nem az igazi, ezért egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

pearldiver66

2015. november 11.

Szerintem ez a parfüm nagyon is jó! Nincs semmi baj vele! 3-4 órát bír,nagyon finom, érzéki illat
Elbûvölő. Kifinomúlt ízlést takar
Én azonnal megszerettem,és nagyon boldog vagyok, hogy rátalálltam, mert pontosan olyan amilyet kerestem. Nem bántam meg, hogy tesztert vettem belőle,mert csak a doboza volt egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 11.

Elbûvölő. Kifinomúlt ízlést takar

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.