Jimmy Choo

Ár:   8000 Ft, 12 000 Ft és 15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisien, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   8000 Ft, 12 000 Ft és 15 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: aromás-gyümölcsös

Összetevők: rózsabors, ananászlevél, mézdinnye, levendula, velúr, pacsuli

Cilinder

2019. április 24.

Hát igen! Ez egy egyszerű, nem sokoldalú de mégis kellemes nyári illat. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 24.

zsuzsa58

Korcsoport: >54
2018. október 31.

Fiam hozta a férjemnek......férjem reakciója " túl langyi" Nekem...ugyanis ő kemény dohányos, az erősebb illatokat kedveli. Ugyanakkor a vejemnek kimondottan bejön, rajta még jó 4-6 óra után is érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 31.

Rhodesian Ridgeback

2017. december 9.

Nem értem miért voltak olyan negatívak a visszajelzések ennél az illatnál. Van egy sejtésem, de azt majd néhány sorral odébb jelzem. Én nagyon szeretem, mert kellemes, nem tolakodó illat. Friss, kellemes, fiatalos, férfias. A gond az, hogy nem túl sokoldalú. Ebben mondjuk teljesen megegyezik a Jon Snow-t alakító bárgyú, minden érzelmet ugyanazzal a megszeppent fapofával alakító színésszel, aki egyébként a reklámarca (volt) ennek a parfümnek.
Kicsit a MontBlanc Legendhez tudnám hasonlítani, csak ez sokkal „ananászosabb", gyümölcsösebb olyan levendulás beütéssel. Viszonylag nem drága pénz egy ilyen márkájú parfümért. Egyedül a tartóssága hagy némi kívánnivalót maga után a max. 3-4 órás tartósságával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Dorcsa

2014. december 15.

A pixiben volt minta és én beleszerettem. Mondtam a páromnak, hogy ha hazajön Svájcból rögtön megillatoljuk rajta is. Annyira szeretném ha jól kijönne a bőrével ez az illat, már kinéztem iparfümérián. :D Majd uppolok, hogy mennyire volt pozitív a randijuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

diesel22

2014. december 15.

Szörnyen rossz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

Szörnyen rossz illat.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.