Jo Malone

Ár:   18 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildee35, az összetevőket feltöltötte: Kim2000, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   18 900 Ft
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Megjelenés éve: 2018

Illatösszetevők: pipacs, ibolya, fekete ribizli, árpa, korpa, fehér pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

daydreamheart

2021. október 12.

Nagyon szép nyárias pipacs illat. Nekem egy picit első fújás után elég erős, de olyan 10-15 perc után már finommá alakul át.
Mindent összevetve szerettem használni, igaz csak mintát próbáltam belőle, ami elég volt egy pár fújásnyi alkalomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Kobayasi

2021. január 29.

Évek óta kerestem az Oysho üzlet illatát.
Mire rájöttem, hogy ez az illat az Oysho 1 parfüm illata, már nem lehetett kapni itthon.
Tegnap este felfújtam és gondolkodtam mi lehet ez az illat?
Az Oysho illata.
IMÁDOM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Évek óta kerestem az Oysho üzlet illatát.
Tegnap este felfújtam és gondolkodtam mi lehet ez az illat?
Az Oysho illata.
IMÁDOM

Kim2000

2020. június 16.

Márciusban vettem meg a 30 ml-s kiszerelést és azóta is tart a szerelem. Nem erőteljes illat inkább tavasz hangulata van számomra. Mivel nem túl erős ezért aki szereti ha illatfelhőben úszik annak nem igazán ajánlom. Nekem nagyon bevált ez az illat viszont a jo malone parfümökről úgy gondolom hogy mindenképpen érdemes megkeresnie mindenkinek a hozzá legközelebb álló illatot, mivel mindegyik különleges és amelyik valakinek nagyon tetszik az másoknak taszító is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Feketebarbi

2020. január 22.

Az illatát egy szofisztikált babérlevélhez hasonlítanám. Éppen csak, hogy nem taszít, ezért vonz, de nagyon!
Még meg van a lendület és próbálgatom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Még meg van a lendület és próbálgatom...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citral, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.