Újdonság: St. Tropez Sunlit skin bronzosító szérum & önbarnító
Most, hogy itt a tavasz, a márka egy izgalmas újdonsággal rukkolt elő, amely az arc önbarnítását emeli új szintre. És nem egyedül érkezett.
Hermione
Fejjegy: csillagánizs
Szívjegy: vanília orchidea
Alapjegy: bourbon vanília
2020.06.05. 18:44
Annyira tökéletes összhangban van benne a vanília és az ánizs. Épp amikor kezdene nagyon medvecukros lenni az ánizs, akkor szépen közbelép a vanília. Majd mikor túl sok lenne a vaníliás jelleg újból jön az ánizs és ezt játsszák szépen.
2018.12.09. 13:02
A másik kedvencem volt de most látom ez is eltünt a kinálatukból sajnos,pedig egy nagyon kellemes és egyedi vaniliás illat!
Szépségápolási tippjeink
Most, hogy itt a tavasz, a márka egy izgalmas újdonsággal rukkolt elő, amely az arc önbarnítását emeli új szintre. És nem egyedül érkezett.
A skinimalizmus 2.0 egy olyan friss, könnyed irányzat, amely nem elfedni akar, hanem kiemelni.
A környezettudatos vásárlók joggal várják el, hogy a kozmetikai márkák is felelősséget vállaljanak a bolygónkért – legyen szó az összetevők etikus beszerzéséről, a csomagolások fenntarthatóságáról vagy a gyártási folyamatok környezetbarát megoldásairól.