Jo Malone

Ár:   $180   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shelby, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Ár:   $180
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

A legsötétebb damaszkuszi rózsa – gazdag és textúrált, füstös oudba burkolva, szegfűszeggel tüskésítve, pralinével dekadenssé téve.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. február 27.

Igen egy az egyben Lancome Oud Bouquet-ja de az édesebb szerintem és rajtam ez a parfüm leszáradáskor fémes picit de nagyon szép illat bevallom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 27.

emb1p3

2018. november 16.

Hát, egymás mellett még nem szagoltam őket, de így is feltenném rá a mintakollekciómat, hogy ez úgy 80%-ban ugyanaz, mint a Lancome Oud Bouquet-ja. Meg is néztem most, és hát Jo Malone volt előbb, enyje, Lancome. Ráadásul ugyanaz a parfumőr is, bizonyos Fabrice Pellegrin húzta meg a trükköt kétszer egymás után, két év eltéréssel. Talán a Jo Malone kicsit fűszeresebb, az Oud Bouquet pralinésabb, de ezt csak a nem túl megbízható emlékezetem mondatja velem. Az ügy jó oldala az volt, hogy a régi üveges Oud Bouquet fele annyiba került, mint a Jo Malone, de mióta újracsomagolták a Maison Lancome parfümöket két éve, azóta ez a boldog szempont már nincs, mindenki válasszon belátása szerint. Nekem a Lancome van, de jöhetne ez is, még csak preferenciám sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

elvanui

2018. szeptember 27.

Húúú, fiúk-lányok, ez valami... Ez álomszép. De gyönyörű, mézes-dzsemes rózsa, de tökéletesen adagolt oud... Micsoda balzsamos, magabiztos szillázs, milyen fűszeres, mély, elmélyedős keleti aura lengi körbe... És hogy ezt egy ennyire "cool" brit háztól... Hát kész vagyok. Ez azonnal kell, csak sajnos a baj az, hogy a szárazolaj ÉS a gyertya (a gyertya, jaj, az a gyertya...!) is mesések. Máshogy, kerekebben, simogatóbban, de mesések. Nem tudom, talán karácsonykor lesz valami szép kis szett...
Így kell nyugati orrnak oudot csinálni. És mekkora ereje van! A kis kártyám beillatosítja az egész táskámat, valami bódító. Azta.Komolyan kezdem azt hinni, hogy valaki leszedte rólam a kiábrándulás-átkot. Mostanában egyre több sikerbe futok bele megint:)...
Úristen, kisfújósból viselve jó pár napja: hát ez egy olyan aura, amjben éjjel nappal FÜRÖDNI szeretnék, komolyan. A tusolóban és a testkrémben és a szárazolajban és a parfümben és az EGÉSZ lakásom ússzon a gyertya illatában és még még még.
Ó, jaj nekem. :)))))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Ó, jaj nekem. :)))))

HDR

2017. április 1.

Isteni finom illat. Nekem hasonlit kicsit a Cartier La Pantherere. Olyan, mintha ahhoz hozza adtak volna egy nagy adag rózsat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Pötyi

2016. október 14.

Parfümben még nem próbáltam, és talán (még?) nem is merném, de a jópár Jo Malone gyertyánk közül ez az abszolút kedvenc. Iszonyatosan szexi, felnőtt, sötét, bársonyos, füstös rózsa, maximum egy fél órát lehet égetni a gyertyát, mert az egész ház intenzív, mély, buja illatban úszik. Szerintem csak "felnőtteknek" való parfüm. Most úgy érzem, kedvet is kaptam a kipróbálásához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: BHT