Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Virágos - zöld illat.

Fej: Szegfűszeg, Harangvirág

Szív: Csipkebogyó virága, Gyöngyvirág, Jázmin

Alap: Ámbra, Pézsma

Jo Malone - Wild Bluebell Cologne luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2700, 10ml = 5000 Ft Ft
Ár: 2700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Ár: 5 ml/10 ml 2500/4500 + posta , Eladó: Currypie
Állapot: Frissen fujva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után postán keresztül vehető át
laracroft

2019. május 12.

Amikor először kipróbáltam, azt mondtam, érdekes, de nagyon idegen. Már akkor a "műanyag" szó ugrott be róla. Máson talán tetszene, de magamon nem érzem önazonosnak.
Aztán másodjára már úgy mentem, hogy mivel nyomot hagyott bennem, újra megpróbálom, hátha ez az érdekessége teszi majd szerelemmé. De nem. Nem, nem, nem. Sem a kémiámmal, sem az ízlésemmel nem összeegyeztethető. Van benne valami nagyon mű, és ezt úgy értem, hogy ha megérzem az illatot, akkor az égett autógumi szagára asszociálok, némi édes, aquás, valóban kicsit dinnyés felhanggal, de az én orromnak nincs benne semmi a Dolce L'Imperatrice.
Vakvásárra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Vakvásárra nem ajánlom.

Burya

2018. június 3.

Nekem ez az illat egy az egyben egy nagyon-nagyon lágy, édeskés, lédús dinnye illat, amolyan nyárra elfújkálós darab. Tetszik, de ha már dinnye illat, nekem a Dolce & Gabbana L'Imperatrice jobban bejött, fanyarabb és nem utolsó sorban olcsóbb. A tartósságukban sincs jelentős különbség, ez sem bírja tovább 3-4 óránál, és bár parfümre sosem sajnálom a pénzt, ebben az esetben mégis eltúlzottnak érzem az ár-érték arányt. Szép, kellemes, ártatlan és bájos, de ennél többet nem lehet elmondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Farnesol, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.