Jo Malone

Ár:   19 800 Ft és 39 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bildiko78, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   19 800 Ft és 39 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Illatjegyek: ambretta, tengeri só, zsálya, hínár, grapefruit

Ár: 18000 Ft , Eladó: mandi2978
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Gyula, fizetés: Személyes átvétel,postai úton
Ár: 11000 , Eladó: balkri
Állapot: Picit több mint a fele van meg , Helyszín: Budapest 04.ker, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

blueberrybelle

2024. április 28.

Nem is parfüm, inkább illatélménynek mondanám: fás, citrusos sós tengerpart, plusz kerti növények illata.
Sajátságos megnyugtató hangulata van, diszkrét unisex parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 28.

Sajátságos megnyugtató hangulata van, diszkrét unisex parfüm.

Verona5

Korcsoport: >54
2024. április 28.

D&G Light Blue élmény, már megvolt, egy régebbi korszakban.
Van sok más illatom amit használhatok egy remake helyett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. április 28.

D&G Light Blue élmény, már megvolt, egy régebbi korszakban.
Van sok más illatom amit használhatok egy remake helyett. :)

grwmbeauty

2024. április 21.

-1 pont mert sajnos nagyon hamar elmegy az illat. Imádom, de emiatt nagyon sajnálom, és pénzkidobásnak érzem megvenni újra pedig tényleg az egyik legjobb illat a jo malonnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 21.

barcissza

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 19.

Ez a parfüm... Több,mint egy éve szerettem volna megillatolni,de sehol sem bukkantam teszterre belőle! Most tavasszal kezdtem a "tökéletes tavaszi parfüm" projektemet,(vannak-vannak,de egyik sem az a hűha élmény!) így elérkezettnek láttam a pillanatot,hogy a márkától több illatból is rendeljek mintát! Ez volt az első,amit egyből a csuklómra fújtam! Az illat hozta a hozzáfűzött elvárásokat: különleges,kicsit szúrós kezdetben,aztán marad utána egy kicsit édes,de nagyon friss,finom illat! Teljesen odáig vagyok érte! Majdnem tökéletes,mert sajnos a tartóssága nagyon gyenge... annyira sajnálom!!! :((( Maga lenne a tökély,ha tartósabb lenne,maximum 4 órát éreztem magamon :( egy picit (9ml) azért vettem belőle,de nagy kiszerelésben kidobott pénznek érezném :( Az illat miatt kap 4*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 19.

Reka68

2024. január 26.

Nagyon jó illata van, imádom! Nekem jelenleg ez a mindennapi parfümöm, valahogy engem inkább az őszre emlékeztet, mint a tengerpartra. Sajnos pár óra múlva az illata elillan és semmi nem marad utána, ami szerintem ezért az árért borzalmas. A legtöbb Jo Malone parfümmel ez volt a helyzet számomra, újravenném, mert tényleg nagyon tetszik az illata, de inkább megpróbálok hasonlót keresni, ami tovább tart, mert ez így egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

RuedePassy

2023. szeptember 27.

Szép illat, de felejthető élmény. Szó szerint, mert rajtam egy órával a kifújás után szinte semmi. Amúgy tényleg finom illat, nekem nem annyira a brit tengerpartot idézi (bár milyen jó lett volna), hanem a napon szárazó ruhákat valami tengeres öblítővel, a Margiela Replica Lazy Sunday Morningtól vártam volna ezt a hangulatot. Itt valami vadabbat, szabadabbat, romantikusabbat képzeltem a leírás alapján. Menne azért négy pont, de annyira túlárazott, hogy csak három.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 27.

naomeed

2023. június 10.

Nagyon finom illat! Egészen odáig oda is voltam érte, amíg el nem olvastam, hogy a Blue Lighthoz hasonlítják. Azóta sajnos arra emlékeztet, holott nem ugyanaz azért teljesen a két illat, de elvonatkoztatni nem tudok már tőle és így már nem annyira eredeti. Amíg ezt nem tudtam, addig viszont a sósságát imádtam, a tartósságát viszont kevésbé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 10.

vrabrigi

2022. december 26.

Számomra csodálatos illat, egyáltalán nem hasonlít a Light Blue-ra (szerencsére). Rajtam nem édes, nem virágos, inkább tiszta sós illat, egy kis zölddel, némi "öblítős" beütéssel. Egyetlen problémám, hogy sajnos a tartóssága nem arányos az árával. De azért meg fogom venni valószínűleg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 26.

vanoemi8

2022. november 30.

Aki most tevedt ide, tekerjen le barni8 velemenyeig es olvassa el! Minden szavaval egyetertek! :D imádom illat, 5eve màr legalább, hogy mindig ujra veszem, nagyon-nagy szerelem, konnyed, diszkret, es szinte körülöleli az ember lelket! Rengeteg dicseretet kaptam mar erte! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 30.

leaseydoux

2022. július 20.

Jöttem felpontozni. Na nem azért, mert akkora korszakalkotó remekműnek tartom, hanem mert egyszerűen jó, hogy van. Azt a fajta könnyed, tengerben ejtőzős, majd a napon a bőrre száradt sós víz illatot hozza, amit annyira imádok és ami most annyira hiányzik. Jót tesz a szorongásos, stresszes napoknak is, van valami nagyon megnyugtató aurája. Ezen kívül semmi extra, és ennél sokkal komplexebb/eredetibb illataim vannak, de most nagyon jól esik a lelkemnek. Egyébként nemrég jött ki a brit szigetek által inspirált Wild Swimming kollekció, ami sajnos engem hidegen hagy, de erről a két szóról nekem egyből ez az illat ugrott be. És egy hűvös, sziklás tengerpart, semmi vakító napfény, csak a köveket csapkodó hullámok vízinövényekkel és némi uszadékfával, amit a partra mosott a víz.Egyszerre melankolikus és friss illat, sajnos a leszáradásában a kelleténél több citrussal, de még így sincs semmi köze a Light Blue felszínességéhez (amit egyébként másokon szeretek)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 20.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.