Jo Malone

Ár:   19 800 Ft és 39 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bildiko78, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   19 800 Ft és 39 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Illatjegyek: ambretta, tengeri só, zsálya, hínár, grapefruit

Keresem! Jo Malone Wood Sage & Sea Salt fújós
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Kardvirág
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Mindegy, fizetés: Előre utalok, szállítás megegyezés szerint. Személyes átvétel Budapesten lehetséges.

silence

2020. július 16.

Vakvásárlás volt a Douglasból.
Már régóta szerettem volna megismerni, de nem volt alkalmam sehol sem tesztelni, így lesz ami lesz alapon ismeretlenül megrendeltem. Jó választás volt, nem bántam meg! :-)
Nagyon kellemes, különleges illat.
A felsorolt illatjegyekből egyiket sem érzem kimondottan, inkább egy enyhén édeskés, picit virágos illat, ami körülvesz, talán pici sóval a háttérben.
Nagyon diszkrét, bőrközeli illat, ideális a nyári forróságban, amikor nem akarod a környezetedet bombázni az illatoddal, vagy ha olyan helyre mész, ahol nem szeretnéd, hogy a középpontba kerülj, de azért mégsem akarsz “illat-csupasz” maradni.
Friss, tiszta, “most tusoltam” érzést ad nekem, jól érzem magam benne.
Páran megemlítették itt a D&G Light Blue-t.... szerintem abszolút semmi hasonlóság nincs köztük! A Light Blue sokkal citromosabb, élénkebb, harsogóbb, ez ahhoz képest sokkal visszafogottabb, diszkrétebb illat!
Egyetlen hátránya, hogy gyorsan elillan, de EDC révén ez teljesen elfogadható tőle.... legfeljebb sűrűbben fújkálom.
Jár az 5 pont, igazán klassz, egyedi illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Vakvásárlás volt a Douglasból.
Nagyon kellemes, különleges illat.
Friss, tiszta, “most tusoltam” érzést ad nekem, jól érzem magam benne.
Jár az 5 pont, igazán klassz, egyedi illat!

pinkyy

2020. május 21.

Nyárra egy kellemes, bőrközeli illat és valóban uniszex. Bár azért valami extrább, különlegesebb, természet-szagúbb illatot vártam a neve alapján. Kicsit engem is a Dolce Light Blue-jára emlékeztet, rajtam semmi tengeri só, sem zsálya illat nem bontakozott ki sajnos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

barni8

2019. október 12.

Tökéletes. Van a szigeten, Skóciában ahol élek egy felfoghatatlan kert. AKERT. Több száz hektár növényekre írt álom. Megkreált és mégis oly természetes fahangjegyek, bokorkották, virág és zöldségcsodák. Az Egyesült Királyság legnagyobb gótikus kastélyával a közepén.
Mindez tengerparton. !!
Vörös kövek sziklaöbleiben.
Tavasszal, amikor nyílnak a harangvirágok, s mindent elönt a kéklő virágóceán, harangjai illatos leánykák. Amikor bomlanak a bükk valószínűtlenül szerelemzöld rügyei, kiwi fagylaltgömbök...Amikor lila, vajfehér, menyasszony-rózsaszín, mélylila rododendronok nyílnak...8 méteres szirom zuhatagok..
Színházi bársony függönyök, levegőbe kifeszítve..
Amikor a moha porzói együtt mozognak a több száz éves tiszafák és ciprusok örökzöld ujjacskáival..
Amikor az algák, a barna és sárga moszatok friss hajtásai hajlonganak apály idején a visszavonuló és az újabb előadásra készülő tenger ruhafodrai után..
Ibolyák hajtják meg kalapjaikat, a fűszerkertben robbanni készülnek a friss zsálya olajmolekulái..

Akkor érzed ezt az illatot.
Ez egy brit tengerpartot idéz.
Skót, friss, harmatos, hűsítő tavaszt.
Egy Mount Stewart-i tavasz emléke.

Christine Nagel zseniális.

Aki rossz kommentet írt Jo Malone parfümjeire, vagy náthás volt, vagy elvesztette esztétikai mércéjét, vagy nem az eredetit szagolta.

Mert ez a parfüm remekmű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Mindez tengerparton. !!
Vörös kövek sziklaöbleiben.
Színházi bársony függönyök, levegőbe kifeszítve..

Akkor érzed ezt az illatot.
Ez egy brit tengerpartot idéz.
Skót, friss, harmatos, hűsítő tavaszt.
Egy Mount Stewart-i tavasz emléke.

Christine Nagel zseniális.

Mert ez a parfüm remekmű.

NovakneViki

2019. április 28.

Már az üveg alján járok az illattal, biztosan be fogom szerezni a következőt, mert nagyon magával ragadó ez a fűszeres illat. Ennél a parfümnél az illatkártyán és a bőrömön is ugyanazt éreztem, fűszeres, dögös és valóban igazi uniszex illat.
Vásárláskor nagyon szimpatikus volt, hogy elmondtam mi érdekel az illatok terén és rögtön ezt ajánlotta és az eladó nem akarta rögtön lenyomni a torkomon a parfümöt, hanem ő javasolta, hogy sétáljak egy 10-20 percet és az alatt meglátom mennyire passzolok az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

oaxaca

2019. április 13.

Ez számomra AZ unisex illat. Habár a nőies parfümöket szoktam preferálni, de mégis rettentően tetszik. Rajtam egy idő után elég édes illata lesz. Különleges és nem egysíkú mint a legtöbb JM illat. Orange Blossom mellett a kedvencem ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Baagnes

2019. április 3.

Ez volt az egyetlen Jo Malone illat ami igazan tetszett, de sajnos csak papiron, azt hittem ez lesz az uj nyari illatom egeszen addig mig magamra nem fujtam. Sajnos nem mukodik koztunk a kemia, a boromon ferfi borotvahabra emlekeszteto illatra valtozik, de tulajdonkeppen nem banom mert ennel olcsobban vannak nagyon fini parfumok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Heloise

2019. január 18.

Hát.... nagy reményeket fűztem hozzá, csakúgy mint a többi Jo Malone illataihoz, de egy-két kivétellel nekem az összes csalódás..Túlhájpolt és túlárazott légies illatocskák nagy bánatomra, amik túlságosan lineárisak. Ennél én sokkal sósabb és érdekesebb illatra számítottam, ami megmozgatja a fantáziám, amit különleges élmény felfújni és viselni, amiben azt érzi a viselője hogy kifinomult, tiszta és arisztokratikus.
Ehelyett sajnos egy egyszerű, már-már virágos (!!) kreációt kapunk, ami ugyanolyan uncsi és egysíkú mint egy drogériás parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 18.

Burya

2018. június 3.

Na, ő egy nagyon kellemes meglepetés volt. Szeretem a Jo Malone illatokat, de eddig csak kettő fogott meg igazán, ez az egyik. A neve alapján nem keltette volna fel az érdeklődésem, valamiféle maszkulin, gyógynövényes illatot képzeltem el, de már régen megtanultam, hogy nem szabad név alapján ítélni, sőt olykor az összetevők listája alapján sem, mert bizony érhetik az embert komoly meglepetések. Kifújtam és egy egészen kellemes illat fogadott, sós és friss, de nem élesen és savasan citrusos (a Light Blue hasonlat szerintem emiatt távolabb nem is eshetne tőle, az ugyanis nekem tömény citromlé... vagy inkább citromsav), és bár az összetevők között nem említik, mintha valamilyen virág is jelen lenne benne, bár meghatározni nem tudnám, hogy pontosan mi. Szerintem ez inkább női illat, férfiakon nehezen tudnám elképzelni. Egy egész üvegnyi nem fogyna el belőle, de komolyan gondolkozom egy 10 ml-es fújós beszerzésén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

svekits

2017. szeptember 18.

Nekem kicsit a Dolce Light Blue-jára hasonlít. Sosem használtam azt a parfümöt, de mikor gyerekféle voltam, anyukám, nagynéném meg keresztanyám is azt pocskolta magára, szóval nagyon megmaradt bennem az az illat :D
Olyan fás-citrusos illatú, kicsit savanyú, kellemes, de mégsem telitaláltat nekem. Egyébként hosszan megmarad az illat rajtam, a ruhán is, és a Blackberry and Bay parfümmel nagyon ütős páros, mondjuk én azt amúgy is nagyon szeretem, jobban, mint ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Antioxidánsok: BHT