Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ms.Cat, Módosítva: 2014. január 14.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Szappanok

A lédus gyümölcsöket idéző Naturia Body folyékony szappanok egyedülálló érzést nyújtanak kézmosás közben. A finom illatos hab, valamint a gyümölcsök hidratáló kivonata napról napra megfelelő ápolást biztosít a kéznek.

A bőrre gyakorolt jótékony hatásai:

• Tiszta és friss bőr,
  • sima és puha tapintás,
  • kellemes gyümölcsös illat.

dalmuska

2017. május 2.

Nagyon finom citromos süti illata van.
Jól tisztít, nem szárítja a kezeimet. Olcsó, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Nagyon finom citromos süti illata van.
Jól tisztít, nem szárítja a kezeimet. Olcsó, és sokáig elég.

Ms.Cat

2014. január 5.

Az üvegben kellemes illata van, de kézmosáskor már egyáltalán nem éreztem. A barátomnak nagyon tetszett, de én nem voltam annyira megelégedve vele, lehetne intenzívebb illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol