Joanna

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb

Ricinusolaj tartalmú, henna alapú szemöldök- és szempillafesték 5 perc hatóidővel.

MonaMakeup

2019. november 26.

Sziasztok! Ma próbáltam ki elsőnek ezt a terméket. A szemöldökömre használtam. Használata vègtelenül egyszerű. Valamint felkenéssel lemosással együtt nem igényel 15percnél többet,ami írtó klassz! Előtte a rossmann szemöldökfestékét használtam ami drággább is és sokkal több időt igényel,valamint macerásabb felkenni is és a végeredmény se ilyen nagyszerű. 550forintért ez egy nagyon jó termék! Remélem a tartóssága is jó! Mindenesetre megelőlegezem neki az 5 csillagot ! Próbáljátok ki csajok! A szemöldök nagyon fontos része az arcunknak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Ennie86

2019. augusztus 31.

A szőke szempilláimra kerestem valami jó alternatívát a sok spirálozás helyett. Meglepődtem hogy mennyire baromi jó kis cucc ez. :) A használata egyszerű. A fekete színűre esett a választásom. Arra azért vigyázzatok hogy 10 percnél tovább ne hagyjátok fent, mert az én szememből ömlött a könny utána. Tartósnak tartós, és tényleg szép fekete. :) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Judita88

2019. július 5.

Szuper termék, nagyon jó áron, és nagyon sokáig elég. Barna árnyalatban használom, könnyű vele dolgozni és nagyon hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

krisztiradics

2019. április 24.

Nekem nagyon bevált, előtte minden nap szenvedtem én is azzal, hogy megcsináljam a szemöldököm. Barna színben használom, 5 percet szoktam fent hagyni, szőke hajam van, így jó szokott lenni a végeredmény és nem utolsó sorban nagyon sokáig elég :) Nagyon meg vagyok vele elégedve így csak is 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

udyanna

2019. március 30.

Ma próbáltam ki ezt a terméket. Azt bánom csak, hogy nem hamarabb találtam rá. Évekig szenvedtem mindennap a szemöldökceruzával, amivel közel sem lett olyan szép az eredmény, mint amit ma sikerült ezzel elérni. A barnát vettem, hihetetlen jó a színe, természetes lett a szemöldököm. A tartósságáról majd később nyilatkozom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Swelana

2018. december 25.

Előtte próbáltam egy jóval drágábbat, én ezt fogom venni. Barna sajnos nem volt belőle, viszont a fekete is szuper, könnyen kikeverhető, felvihető és tartós. Érzékeny a bőröm, de nem allergizál. Ha kevesebb ideig hagyom fenn, akkor nem lesz olyan ijesztően sötét sem. Ajánlom, tényleg nagyon jó! Mintha kicsit dúsabb is lenne tőle a szempillám és a szemöldököm is. Szerintem sokáig elég is lesz, az ára is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Anna84

2018. március 27.

Én elégedett vagyok vele. Eddig csak feketét találtam, de az is jó, nem túl mű. Egyébként szívesebben használnék barnát, de azt még nem láttam sajna...
De 5 csillag mindenképp jár😊jó termék!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

De 5 csillag mindenképp jár😊jó termék!!!!!!

claudia

2017. augusztus 8.

Nos, soha életemben nem festettem se a hajam, se a szemöldököm, szempillám, ez a vásárlás egy nem átgondolt, megfontolt tétel volt. Érdekelt milyen is lehetne a szempillám spirál nélkül, de mégis feketén. Szóval hazajött velem egy fekete és elhatároztam, hogy még ma befestem vele a szempillám. Van benne egy semmire sem jó applikátor, egy színelőhívó folyadék és maga a krémes festék. 1:1 arányban kell keverni az utasítás szerint. Először rengeteget pocsékoltam vele, hiszen mindkét termék színtelen, és amikor összeöntöttem a kettőt halványlila színt kaptam, nem tudtam, hogy kicsit várni kellene a tényleges szín megjelenéséig :) Végül sikerült feketét kihozni belőle, régi szempillaspirál és fültisztító pálcika segítségével felvittem a pilláimra. Biztos ami biztos 15 percet hagytam rajta ( a papír szerint ha 5 percnél tovább hagyjuk, akkor sötétebb lesz a szín), majd lemostam. Egész jól befogta mindenhol a szempilláim, sokkal szebb így, a bőrömön nem maradt festék. Csípett, hiszen fogalmam sem volt hogyan kéne kíméletesen eljárni, de nem vakultam meg és a szín is jó lett. Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de gondolok egy nagyot és holnap veszek egy barnát, azt pedig a szemöldökömre szánom, hátha valami jó sül ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)