Joanna

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb

Ricinusolaj tartalmú, henna alapú szemöldök- és szempillafesték 5 perc hatóidővel.

neakardtudnihogyki

2021. június 2.

A dark brown arnyalatot vettem meg, tokeletes az arnyalat de akar meddig fent hagyhatom 3 napnal tovabb nem marad tartos az en boromon.

Up
Felcsillagozom
Tapasztalataim szerint egyik dragabbnal dragabb szemoldok festek sem tud tobbet, o pedig az 500 forintos arabal nevetseges:) Egy hetig biztosan a szalakon is fent marad a festek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

Up
Felcsillagozom

CandyShimmer

2021. május 23.

1 napig bírja, aztán eltűnik. Ha vigyázok az arctisztítással, próbálok úgy arcot mosni hogy ne nagyon menjen rá az arctisztító, akkor kibír 2 napot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Jelizz

2020. szeptember 17.

A sotet barnat vettem meg , igaz kicsit sotet de termeszetes lesz. Olcso, es kb. 3.-4. ig szep a szemoldokom. Kicsit pacsmagolos munka es azt sajnalom hogy nincs egy normalis ecset hozza amugy tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Horgonyoslany

2020. május 25.

Eloszor a feketet probaltam ki de sajnos azt tapasztaltam, hogy amikor ekkezd kopni a boromrol, akkor lilaa szint hagy maga utan. A sotetbarna szinnel viszont abszolut meg vagyok elegedve. Ha nem dorzsolom a borom, akkor 1 hetig is szep marad a szemoldokom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

coralineee

2019. december 16.

Több hennás szemöldökfestéket is kipróbáltam, de nekem eddig ez vált be a legjobban. Könnyű vele dolgozni, szépen befogja a szemöldököt és alatta a bőrt is, így még a formázni is lehet vele. Én nagyon szeretem! Tartóssága bőrön kb. 5-6 nap, szőrön kb. 1,5 hét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

MonaMakeup

2019. november 26.

Sziasztok! Ma próbáltam ki elsőnek ezt a terméket. A szemöldökömre használtam. Használata vègtelenül egyszerű. Valamint felkenéssel lemosással együtt nem igényel 15percnél többet,ami írtó klassz! Előtte a rossmann szemöldökfestékét használtam ami drággább is és sokkal több időt igényel,valamint macerásabb felkenni is és a végeredmény se ilyen nagyszerű. 550forintért ez egy nagyon jó termék! Remélem a tartóssága is jó! Mindenesetre megelőlegezem neki az 5 csillagot ! Próbáljátok ki csajok! A szemöldök nagyon fontos része az arcunknak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Ennie86

2019. augusztus 31.

A szőke szempilláimra kerestem valami jó alternatívát a sok spirálozás helyett. Meglepődtem hogy mennyire baromi jó kis cucc ez. :) A használata egyszerű. A fekete színűre esett a választásom. Arra azért vigyázzatok hogy 10 percnél tovább ne hagyjátok fent, mert az én szememből ömlött a könny utána. Tartósnak tartós, és tényleg szép fekete. :) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Judita88

2019. július 5.

Szuper termék, nagyon jó áron, és nagyon sokáig elég. Barna árnyalatban használom, könnyű vele dolgozni és nagyon hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

krisztiradics

2019. április 24.

Nekem nagyon bevált, előtte minden nap szenvedtem én is azzal, hogy megcsináljam a szemöldököm. Barna színben használom, 5 percet szoktam fent hagyni, szőke hajam van, így jó szokott lenni a végeredmény és nem utolsó sorban nagyon sokáig elég :) Nagyon meg vagyok vele elégedve így csak is 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

udyanna

2019. március 30.

Ma próbáltam ki ezt a terméket. Azt bánom csak, hogy nem hamarabb találtam rá. Évekig szenvedtem mindennap a szemöldökceruzával, amivel közel sem lett olyan szép az eredmény, mint amit ma sikerült ezzel elérni. A barnát vettem, hihetetlen jó a színe, természetes lett a szemöldököm. A tartósságáról majd később nyilatkozom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)