Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

Catn0va

2016. október 5.

Az illata finom, bár inkább a sárgadinnyét érzem. Az állaga nem a legjobb, mert könnyen "kicsúszik" a kézből habosítás közben, túl híg tusfürdő.
Azt nyújtja, amit az ára alapján feltételez az ember. De azért valljuk be, hogy vannak olyan Joanna termékek, amiket tekintve a márka jobban remekel. :) Az illata nagyon jólesik fürdés közben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

dercos

2015. szeptember 19.

Legjobb illat, amit valaha vettem! Tiszta zoldalma illat, jo habzassal, nem szarit. Rendszeresen vasarolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 19.

nettike

2015. április 3.

Most akciósan jutottam hozzá a Dm ben! A Vörösáfonyás társával együtt vettem meg az nekem sokkal jobban tetszik!
Amikor beleszagoltam a flakonba inkább a dinnyét éreztem benne viszont zuhanyzáskor én csakis az avokádót érzem benne!
Egyébként jól tisztít a bőrömet egyáltalán nem szárítja , viszont a habzásával is adódnak némi gondok..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 3.

Rebel

2013. június 27.

Isteni illat, de fürdés után nulla illat. Csalódás a köbön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

Isteni illat, de fürdés után nulla illat. Csalódás a köbön.

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Propylene Glycol

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Barnás sárga.