Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2014. január 3.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő banán kivonattal.

A zamatos gyümölcsök friss illatával kényeztető tusfürdő természetes összetétele tisztítja, táplálja és selymesen puhává varázsolja bőrét.

bubilany

2017. augusztus 24.

Imádom az illatát! :) Viszont sajnos nagyon gyorsan el is illan :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Imádom az illatát! :) Viszont sajnos nagyon gyorsan el is illan :(

cserryy

2015. december 30.

Flakonból tetszett az illata, de zuhanyzáskor már inkább idegesített az a semmilyen cukorillatszerű ami nekem ott már nem tűnt banánosnak. Viszketni nem viszkettem tőle, de az egyik összetevője nem igazán szép.

Ui: Mégis rákívánkoztam valamiért az illatára és vettem egyet. Az összetevők meg már annyira nem izgatnak mint régebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

lau0825

2014. január 5.

Kisebb illatszer üzletekben, diszkontokban. Én Blahánál vettem.
Isteni igazi banánillata van, nem hagyhattam ott, kb 300 Ft volt (300ml). De nem érzem magam igazán tisztának tőle, ez minden joanna termék hátránya.. samponoké, tusfürdőké. Emiatt 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Kisebb illatszer üzletekben, diszkontokban. Én Blahánál vettem.

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.