Joanna

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zatanii, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyümölcsös illatú testradír.

PinkMcFreeze

2018. március 27.

Nagyon szeretem, finom cseresznyés illata van! (: Szépen radírozza le az elhalt hámsejteket! A bőröm a használat után puha lesz és kellemes tapintású. Néha arcra is használom és utána puha és friss lesz! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Boombapple

2017. július 23.

Nagyon durván radíroz, több, mint 2 évbe telt, mire elhasználtam egy tubussal. Az illata nagyon jó, csak a hatása nem. Nagyon megtépte az érzékeny bőrömet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

gre05

2017. június 14.

Imádom, bármelyik illat csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Imádom, bármelyik illat csodaszer!

Hopi

2017. február 21.

Az itteni vélemények alapján bukkantam rá a erre a testradirra (korábban ilyesmit nem hasznaltam) és a boltban ez volt a legszimpatikusabb illat.
Éppen akciós is volt, 300 forintért nagyon megérte. Hiába ijedtem meg tőle, hogy pici a kiszerelése, de rájöttem, hogy sokáig ki fog tartani mert sokkal kevesebb kell belőle egyszerre, mint egy tusfurdobol.
Nagyon puha lett tőle a borom és az illata is isteni.
Sajnálom, hogy van pár csúnya összetevője, de hat ennyi pénzért... :) ennek ellenére öt csillagot emiatt nem tudok adni, csak négyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Nagyon puha lett tőle a borom és az illata is isteni.

Nikcus

2016. október 9.

Az Avon joghurtos testradírja után ez egy picit csalódás volt. Abban a gyümölcsmagok adták a termék testradír mivoltát és eszméletlenül imádtam, ebben azonban csak kis szemcsék vannak, amiknek a hatása hát eeehhh... az illata egyébként isteni. Erre esett valamiért a választásom, de az epres változatán is nagyon sokáig agyaltam. Tényleg olyan, mint a hubba bubba rágó illata vagy mint a maoam olvadós rágó vagy miaz :) De mit sem ér az illata, ha semennyire nem marad meg utána a bőrömön ;( Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem tudok neki 3 csillagnál többet adni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Marcsita

2016. július 7.

Szerintem az árához képest nagyon szuperül működik. Az illata a legnagyobb pozitívuma, bár napi használathoz kissé émelyítő lenne szerintem, de a heti egy alkalom pont jó,h még élvezzem is, de ne "csömöljek" meg tőle. A bőröm szép sima és puha lesz használat után,bár egy leheletnyit számomra lehetne finomabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

pont

2016. május 14.

imádom az illatát! a hatása.. hát semmi extra, szerintem ezerszer többet ér, ha egy érdesebb felületű mosdószivaccsal/kesztyűvel átdörzsölöm fürdés után a bőröm, de eleve nem vártam tőle túl sokat. olcsó volt és szeretem használni, igazából ez a legjobb benne, nem is a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Dorina951

2015. október 8.

Nagyon finom illata van, elég nagy szemcsék vannak benne, nekem kicsit száritja a bőröm de egyébként jó kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 8.

Jelizz

2015. május 10.

Nagyon szupi az illata *-* és jól hat, olcsó és jó magyarul! csak sajna picik a kiszerelések ez kb 1 hétig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

Ophelia

2015. március 13.

Én rendesen felröhögtem, mikor megláttam, milyen kicsi, arra számítottam, hogy akkora lesz mint egy átlagos tusfürdő, szóval a Balea testradírjaihoz képest elég hilárius volt a látvány.
Végigszagolgattam néhány félét, ez tetszett a legjobban, cseresznyés cukorka, de szerencsére nem az a végletekig szintetikus fajta. Sok szemcse van benne, a végeredmény mégsem volt az a ,,hűha" puhaság, mint korábbi testradírjaimnál. Nem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.