Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. november 28.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás

Az eper illatú testradír tökéletesen simává teszi bőrt és felfrissíti azt. Az egyedi módon kifejlesztett formula gyümölcskivonatot tartalmaz, amely hidratálja és táplálja a bőrt, a finom szemcsék eltávolítják a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nutellaskokuszdio

2023. március 12.

Koliban használtam még amikor csak ilyen 300 forint körül volt. Nem egy nagy dirr de az illata mesés nekem :) csak az epreset és a málnásat használtam a málnás picit másabb volt nekem jobb volt kisebbek a szemcsék benne ígs jobban radírozott.brégóta nem vettem mert szerontem már fel van árazva nagyon. Ha olcsóbb lenne lehet tarranék itthon belőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 12.

Viki0407

2022. október 15.

Nem szeretem ezt a fajta testradírt, mert az én bőrömnek túl durva szemcséjű.
Próbáltam már több illatba, egyik sem jött be igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

Nem szeretem ezt a fajta testradírt, mert az én bőrömnek túl durva szemcséjű.
Próbáltam már több illatba, egyik sem jött be igazán.

laraclaire

2018. augusztus 25.

Testradírt kerestem és az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Nagyon szeretem :D tényleg kevés kell belőle, a radírozó szemcsék sűrűek benne, az illata is szuper. Ez az első tubus, de biztosan újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

fairynorah

2018. július 25.

Jaj olyan finom illata van :))) mű,de finom :D masszív méretű szemcsék vannak benne, érezni,hogy csinál is valamit, nem csak siklik össze-vissza. Arcra SOHA nem kenném, ahhoz túl durva (meg hát testradír a hivatalos megnevezése is)
Amennyire kevésnek tűnik a 100ml, annyira gazdaságos,mert nagyon sűrű és kevés kell belőle egyszerre :) Mire a végére érek biztos megunom annyira az illatát,h másik (illat) után nézzek. :P
Up: bármennyire szeretem is, soha többet nem veszem újra a műanyag radírozószemcsék miatt...ezek amint bekerülnek a lefolyóba lehetetlen kihalászni a vizekből, szörnyen káros az élővilágra :(( Emiatt le kell pontozzam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

doriarany

2018. július 1.

Epermaniasoknak kotelezo darab😄 ezt a mamorosan edes illatot csak imadni lehet:) Szepen radiroz, a hatamat szepen rendbetette es a borom is nagyon szep, puha tapintasu:) az ara miatt pedig ajandek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

viviiiiike

2018. június 4.

Tokeletesen eltavolitja az elhalt hamsejteket es az arcom hasznalat utan nagyon puha, a problemas boromon sokat segitett! Az illatai pedig mar csak plusz pont meg ha kicsit mu is😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

takacsdalma98

2018. április 23.

az illata tökéletes, olcsó és az egyik leghatékonyabb bőrradír amit valaha használtam! már 2x újra vettem és ajándékba adtam már , ha elfogy biztos kipróbálok egy új illatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

vicus11

2018. március 26.

Szerettem az olcsóságát is, magát a terméket is és az erős gyümölcsös illatát is, most pedig szívesen újravenném, de már egy üzletben sem találom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

tbanett

2018. március 12.

Én is nagyon szeretem, végre egy radír, amiben nem azok az idióta simogató golyócskák vannak. Arcra is testre is használom, szuper, és ez a műeper illat meg wow, mámorítóan jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

PinkMcFreeze

2018. március 10.

Nagyon szeretem, isteni illata van! (: Szépen radírozza le az elhalt hámsejteket! A bőröm a használat után puha lesz és kellemes tapintású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.