Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. november 28.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás

Az eper illatú testradír tökéletesen simává teszi bőrt és felfrissíti azt. Az egyedi módon kifejlesztett formula gyümölcskivonatot tartalmaz, amely hidratálja és táplálja a bőrt, a finom szemcsék eltávolítják a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket.

Aoba

2019. november 11.

Nagyon imádom. Mindig van mindegyik táskámban, mert csak ezzel vagyok hajlandó kezet is mosni. Egyszerűen nagyszerű. A szemcsék elég nagyok, és sok van belőlük. Ráadásul hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

laraclaire

2018. augusztus 25.

Testradírt kerestem és az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Nagyon szeretem :D tényleg kevés kell belőle, a radírozó szemcsék sűrűek benne, az illata is szuper. Ez az első tubus, de biztosan újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

fairynorah

2018. július 25.

Jaj olyan finom illata van :))) mű,de finom :D masszív méretű szemcsék vannak benne, érezni,hogy csinál is valamit, nem csak siklik össze-vissza. Arcra SOHA nem kenném, ahhoz túl durva (meg hát testradír a hivatalos megnevezése is)
Amennyire kevésnek tűnik a 100ml, annyira gazdaságos,mert nagyon sűrű és kevés kell belőle egyszerre :) Mire a végére érek biztos megunom annyira az illatát,h másik (illat) után nézzek. :P
Up: bármennyire szeretem is, soha többet nem veszem újra a műanyag radírozószemcsék miatt...ezek amint bekerülnek a lefolyóba lehetetlen kihalászni a vizekből, szörnyen káros az élővilágra :(( Emiatt le kell pontozzam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

doriarany

2018. július 1.

Epermaniasoknak kotelezo darab😄 ezt a mamorosan edes illatot csak imadni lehet:) Szepen radiroz, a hatamat szepen rendbetette es a borom is nagyon szep, puha tapintasu:) az ara miatt pedig ajandek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

viviiiiike

2018. június 4.

Tokeletesen eltavolitja az elhalt hamsejteket es az arcom hasznalat utan nagyon puha, a problemas boromon sokat segitett! Az illatai pedig mar csak plusz pont meg ha kicsit mu is😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

takacsdalma98

2018. április 23.

az illata tökéletes, olcsó és az egyik leghatékonyabb bőrradír amit valaha használtam! már 2x újra vettem és ajándékba adtam már , ha elfogy biztos kipróbálok egy új illatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

vicus11

2018. március 26.

Szerettem az olcsóságát is, magát a terméket is és az erős gyümölcsös illatát is, most pedig szívesen újravenném, de már egy üzletben sem találom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

tbanett

2018. március 12.

Én is nagyon szeretem, végre egy radír, amiben nem azok az idióta simogató golyócskák vannak. Arcra is testre is használom, szuper, és ez a műeper illat meg wow, mámorítóan jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

PinkMcFreeze

2018. március 10.

Nagyon szeretem, isteni illata van! (: Szépen radírozza le az elhalt hámsejteket! A bőröm a használat után puha lesz és kellemes tapintású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

RarityRose

2018. január 4.

1 éve, hogy használom, sajnos a dmböl kivonták, de eruo familyben lehet kapni, nagyon jó illata van, igen kicsit mű, de ettől függetlenül is imádom:) minden elhalt hámsejtet leszed, tiszta es sima arc bőrt kreál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.