Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2015. november 28.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyümölcsös illatú testradír.

kovacsfruzsika

2017. január 25.

Nagyon jó az illata, és a radírozása valami csodás :) találtam nagyobb kiszerelést belőle, úgyhogy azt veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

straub.stella

2017. január 10.

Eredetileg anyumnak vettem, de én is használom.Pár osztálytársam mondta, hogy milyen szuper jó így megszagoltam a boltban és egyből megtetszett.Aztán használat után rá jöttem, hogy legalább annyira erős a radírozó hatása, mint az én házi cukros,kávézaccos vagy bármilyen cukros saját radírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Kinyi

2017. január 2.

Barátnőmtől kaptam karácsonyra és szerelem lett első használatra (na jó, már mikor megszagoltam, akkor kezdődött a kapcsolatunk). Isteni az illata, szerintem a színe is nagyon menő és még jól is radíroz. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Dudu195

2017. január 2.

Már harmadszorra veszem újra. Az illata fantasztikus és nagyon szépen radíroz. Ami miatt mégis négy csillagot kap az, hogy kevés van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Catn0va

2016. augusztus 16.

Ma használtam először és szerintem nagyon jó testradír! Az illata nagyon tetszik, a szemcsék durvák és erősek benne, így minden szennyeződést levitt a bőrömről. A lábam vérkeringését is felpezsdítette a kellemes dörzsölés. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Grumpi

2016. július 17.

Csak ajánlani tudom mindegyiket!Én ezt veszem legtöbbször mert igazi feketeribizli illata van.Szeretem,hogy a kiszerelése mindenhol elfér és sürűn tudom váltogatni az illatokat.Sok testradír semmit nem ér,ez viszont dörzsöl rendesen,leszed mindent,szépen teszi a dolgát.Amióta ezt felfedeztem mást nem használok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

LathatatlanOzike

2016. július 9.

Sok szemcse van benne, jól lehet vele radírozni. Nehéz volt a választás, mert mindegyiknek az illata egy kicsit mű volt, de végül ezt hoztam magammal.
Szerintem nem annyira jó, mint az Avonos (Avonéknál jóval puhább bőr), de 1-2 flakonnal ebből is el fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

Barbi91

2016. május 27.

Nagyon jó kis termék. Az illatát is imádom. Biztos, hogy a többi fajtát is kipróbálom majd, ha ez elfogy. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Bambino97

2016. május 8.

Szépen radíroz...a szemcsék nekem eléggé nagyok és megfelelő erővel radíroznak. Nagyon puha utána a bőröm és az illata is nagyon tetszik. Ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Birkin22

2016. április 29.

Jól radíroz, de ez az illat nem lesz a kedvencem, a kivis viszont örök favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Jól radíroz, de ez az illat nem lesz a kedvencem, a kivis viszont örök favorit.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Színezék. Lila színű.