Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2015. november 28.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyümölcsös illatú testradír.

tellmeastory95

2016. március 19.

Az árához képest nagyon jó! Több illatban van, de nekem ez és az eper jött be leginkább! A bőröm könnyen kipirosodik, ha erősen kell radírozni, de ezt nem kell! Hidratál, tényleg olyan, mintha már bekentem volna az érintett testrészt testápolóval! Azt viszont sajnálom, ha már ennyit dörzsölöm a bőrömet, miért nem ilyen illatú! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

nashko77

2016. február 7.

Szeretem, ahogy radíroz, jó erős, igaz, de utána nagyon puha tapintású lesz a bőröm. Az illatok azonban ebből a termékcsaládból valami iszonyat rosszak szerintem... annyira műeper, műmeggy, narancsos mosogatószer, és még sorolhatnám, az összes... ennek találtam az illatát a legelviselhetőbbnek az összes közül, de még ez sem tökéletes, a bőrön ebben is nagyon érezhető a mű-jelleg. Az a szerencséje, hogy a lemosással el is tűnik. Muszáj levonnom egy csillagot, mert nem igaz, hogy nem tudtak valami virágosat, vagy zöld teásat, vagy mit tudom én milyet legyártani, amitől nem érezném úgy magam, mintha 11 évesen válogatnék a Bon Bons Malizia termékek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

adanita

2016. február 7.

Már ki is próbáltam: Kitűnően radíroz, nagyon fini illata van, (én nem is vártam el egy testradírtól, hogy ez utána is megmaradjon bőrön így ezzel sincs bajom, hogy elszáll).
Az ára meg szintén nagyon baráti: előtte egy drága nivea arcradírt használtam, ez konkrétan a harmadába kerül és meglepően jó, sima és puha is utána a bőröm. Én kifejezetten az arcomra vettem,heti 1x használok radírt rá. Bár ez testradír és nem kifejezetten arcra lenne, gondoltam ennyi pénzért kipróbálom, ha nem jön be, majd váltok. Egyelőre 5 *, örülök, hogy ráakadtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 7.

Severina

2016. január 11.

Csodás illata van, de csak amíg a dobozban szagolgatod. Az ára baráti, a hatása arányban van vele. Száritja a bőrt, de szépen le is radírozza. Összességében elégedett vagyok vele. Arcra TILOS használni. Hát a kis szemcsék szétkarcolják a bőrödet! Többet ártassz vele...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

missmarple

2015. november 28.

A radírozó hatása telejsen jól bevált, de nekem az illata annyira nem tetszik használat közben, mint a boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 28.

Norih

2015. október 30.

Az illata valami csodálatos! Az üzletben alig tudtam eldönteni,hogy melyiket válasszam,mert mindegyiknek nagyon jó illata van! Szerintem nagyon jól radíroz is,puha lett tőle a bőröm,sűrű szemcsés,szóval 500 Forintért nagyon megéri csajok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 30.

MissC

2015. október 27.

Egyszer ajándékba kaptam egyet, valóban nagyon finom illatú, szerintem a lányokat is ez győzte meg, akik vették nekem :) Elég jól radírozott, de sajnos használat után már nem volt érezhető az illata, ettől függetlenül szerettem, elhasználtam :)
Összetételében viszont annyira nem jött be -kissé sok a sárga, meg a piros pontos összetevő- amit az én érzékeny arcbőröm nem mindig tolerál :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

sttpcsillag

2015. október 25.

Megláttam megszerettem dolog volt, nagyon finom az illata mindamellett, hogy elég mű - használat közben viszont egyből elillan, volt nincs. Kicsit zavar, de a funkcióját ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 25.

Rose23

2015. augusztus 10.

Imádnivaló, illatban még az eprest is legyőzte nálam, pedig nem vagyok akkora ribizli-fan :) Hatásban ugyanolyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

HevesPetra

2015. július 16.

A vörösáfonyást és ezt használtam el (éppen ma fogyott el). Jól radírozott, epilálás előtt használtam. Mindkettőnek nagyon finom az illata... Most azonban megláttam ezt a formaldehid dolgot az összetevők között, úgyhogy újra semmiképpen nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Színezék. Lila színű.