Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illusia, Módosítva: 2015. november 28.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyümölcsös illatú testradír.

maximilla

2015. június 5.

Ez valami bazijó ! Végre egy olyan testradír,amiből nem spórolták ki a szemcséket,és tényleg érzem,hogy radíroz. Az illata is kafa. Én a feketeribizliset használom most,de sorban ki fogom próbálni a többit is :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 5.

erdeizsuzsii94

2015. április 2.

Heti 1x használom, nagyon finom illata van, és szépen radíroz. Az ára is nagyon baráti :) Epres és körtés illatban is próbáltam mindegyik szuper !!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

csillu

2015. március 17.

Elég jó nagyok a szemcsék benne, ezáltal érezhető, hogy valami történik a használata közben. A bőr sima, selymes lesz, de nekem sajnos nagyon kiszárad utána és feltétlenül szükséges a hidratálás. A kicsi kiszerelés praktikus, mert így legalább utazásra is eszembe jut magammal vinni. Az illata kellemes, de nem tartós. Ára abszolút megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Vattacukor1990

2014. december 16.

Miután elfogyott a meggyes változata, megvettem ezt. Igazából ez a szép lila szín ejtett rabul, de az illata is tetszett...még a flakonból szagolva. Használat közben sajnos valami egészen más illatot érzek. Ahogy előttem is írták, valóban műanyag szagra vált a flakonból kinyomva, így a használata sem annyira kellemes. El fogom használni, mert jól radíroz, ezzel nincs is problémám. Csak kár, hogy a finom feketeribizli illat a flakonon kívül már nem érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Luca33

2014. november 22.

A harmadát már elhasználtam, az illata és a színe is elcsábított. Kevés elég egyszerre, és akkor nem is büdös :D Csak lokalizálva használom, nekem erősen radíroz. Mert nem oldódnak a gyöngyök benne, egy adaggal nagyobb felületet is le lehet radírozni, lemosni kicsit nehezebb. A múltkor többet nyomtam ki a kelletétnél, akkor esett le, hogy tulajdonképpen ez is "méreg", ugyanis műanyag szaga van..Lassan fogy, és errefelé csak dm-ben lehet kapni, eurósban nem, és így drágább, így nem veszem újra. Három és fél csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Lory

2014. november 22.

Nem tudok rosszat mondani róla.Közepesen sűrű és durva szemcsés bőrradír zselé szerű állagban.Kitűnően radíroz,használat után érezhetően felüdül és bársonyossá válik a bőr.Én arcradírozásra is használom,ott is tökélestesen szuperál.Az ára vicc már önmagában is,a hatásával egybevetve meg pláne.Naná,hogy megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

b.niki_87

2014. november 7.

Próbáltam kiviset és eprest, most ez van soron. Kellemes illat, pont jól radíroz, kedvező ár. Kipróbálom a többit is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Blackxentric

2014. október 17.

Annyira jó illata van. Ezért vettem meg. A hatása pedig fantasztikus. Még a vérkeringésem is felgyorsul használat után. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Sumire

2014. szeptember 29.

Csak az illata miatt vettem meg, annyira jó ribizlis volt. :) De használat közben szerintem nagyon büdös, kellemetlen szaga lesz. De a hatásával elégedett vagyok, hozza amit kell, jó puha lesz tőle a bőröm. Ennyi pénzért (350 forint) meg pláne megérte. :D
Ha elfogy szerintem kipróbálok más illatokat is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Ha elfogy szerintem kipróbálok más illatokat is. :)

rekeszke

2014. szeptember 9.

Nagyon szupi.:) Imádom az illatát és a hatását is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Nagyon szupi.:) Imádom az illatát és a hatását is!

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Színezék. Lila színű.