Joanna  Naturia Kávé és Tejszín Fürdőolaj

Joanna Naturia Kávé és Tejszín Fürdőolaj

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kétkomponensű formula

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Makino

2017. június 19.

Ajándékba kaptam, mert imádom a kávét ízét és illatát. Amikor először megszagoltam cappucinós illata volt és nagyon bejött, hogy kétkomponensű. Egy kicsit tényleg folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

JudithBeauty

2016. december 12.

Isteni kávéillata van, és nagyon tetszik, hogy összekeveredik a két réteg. Felélénkíti az embert, mint reggel egy csésze kávé. Elég jól hidratál, de folyékony állaga miatt nagyon gyorsan fogy. Ha jobb lenne a habzása, akkor maximumot kapna, de így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

petraa93

2016. március 31.

Ajándékba kaptam. Imádom azt a kávé illatát zuhanyzás közben, jól hidratál de! Nem tartós az illata és nagyon gyorsan fogy, ezért minusz 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

ancsirigo

2016. január 29.

Csomagban vettem, a testvajával.
Huuu, micsoda illat, imádom! 😍😍
Amúgy is nagy kávéfüggő vagyok..
De ezzel egy élmény fürdeni.
Érezhetően ápolja a bőrt, nem hagy zavaró réteget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Csomagban vettem, a testvajával.
Huuu, micsoda illat, imádom! 😍😍
Amúgy is nagy kávéfüggő vagyok..
De ezzel egy élmény fürdeni.
Érezhetően ápolja a bőrt, nem hagy zavaró réteget.

cicafun

2015. december 4.

Imádom! Igazi kávé illat, de nem az az olykor már émelyítően édes Yves Rocheres fajta. Iszonyatosan jó a kétkomponensű formulája, érezhetően hidratálja és táplálja a bőrt. Zuhanyrózsával némi habot is ki lehet csikarni belőle :) Egyetlen problémám, hogy kissé nehézkes beszerezni, mert nem sok helyen lelhető fel. De szerencsére több budapesti Tescoban is szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

b.niki_87

2014. november 7.

Nem vagyok nagy kávé rajongó, de ezt tényleg nagyonnagyon megszerettem. Az a fajta kozmetikum, amit ha megszagol az ember egyből meg akar enni :) Nekem sem habzott, aztán rájöttem, hogy nem kell hozzá fürdőszivacs/rózsa, bár közvetlenül a bőrre locsolni elég bajos... de egyébként nem napi szinten használom.
Van aki próbálta már fürdővízben, (mert csak zuhanyunk van)? és valóban nem igényel utána a bőröm testápolót!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Maniac

2013. június 30.

Hát ez valami baromi jó! Alig vártam már, hogy kipróbáljam. Igazi cappucino illata van két cukorral, tejszínhabbal, pont ahogy szeretem. :) Mivel olajos, ezért nehezen habzik fel, de ha kitartóan nyomkodom a fürdőrózsát, akkor tisztességes habot lehet varázsolni. Végig sokkban voltam az illatától, csak az a baj, hogy fürdés után már egy nagyon picit érződik. Nem igényel testápolót sem a bőröm utána.
Az összetevők felett is szemet tudok hunyni, olyan csodálatos kis dolog ez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Az összetevők felett is szemet tudok hunyni, olyan csodálatos kis dolog ez! :)

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.