Joanna

Ár:   409 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Miau87, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 300 ml

njudit95

2017. március 28.

Annyira jó az illata! De sajnos hosszútávon nekem szárította a bőrömet, így váltottam egy hidratálóbb tusfürdőre.
Pozitívum: illat, ár
Negatívum: nekem túl folyékony és szárította a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Pozitívum: illat, ár
Negatívum: nekem túl folyékony és szárította a bőröm

Melcsi922

2016. május 6.

Isteni illata van.Próbáltam még a banánosat és az orgonásat.Szuper illatuk van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Isteni illata van.Próbáltam még a banánosat és az orgonásat.Szuper illatuk van!

babackaa

2014. június 19.

Az afonyasat vettem meg de ez lesz a kovetkezo :) isteni illata van 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 19.

Az afonyasat vettem meg de ez lesz a kovetkezo :) isteni illata van 5*

Ms.Cat

2013. július 16.

Egyszerűen csodás az illata!! Még egy kisboltban vettem 390ft-ért. Azután a százasban rátaláltam 330ft-ért. Nem tartós az illata, habár én még nem találkoztam tartós illatú tusfürdővel. Szóval nekem ez egy 5*.… \^.^/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 16.

Rebel

2013. június 27.

Nagyon jó az illata. Ajándékba adtam, azt mondta a megajándékozott, hogy 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

Nagyon jó az illata. Ajándékba adtam, azt mondta a megajándékozott, hogy 5*.

Miau87

2013. május 24.

Amikor megszagoltam a boltban,eszméletlen jó,valódi körte illata volt.Még fürdés közben is,csak sajnos utána semmit,de tényleg semmit sem éreztem a bőrömön.Ráadásul nekem nem volt az a "tiszta" érzésem fürdés után,mint a többi tusfürdőmtől.Biztos hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Maniac

2012. november 5.

Még csak illatoltam, de ha nem látom rajta, hogy tusfürdő, lehet megittam volna :) Igazi körte illata van, nincs semmiféle mellékillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!