Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Gogo89, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás

Minden bőrtípusra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ildiii13

2017. november 22.

Jelenleg ezt a körte illatot használom, de kipróbáltam már a kiwiset, a feketeribizliset és a vörösáfonyásat is, mindegyiknek nagyon jó illata van. :) A radírozó hatásával is meg vagyok elégedve, és az ára is szuper (euros boltban 300 ft-ért szoktam venni).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

PaNel95

2017. szeptember 20.

Nagyon jó termék, elég sokat használtam. Az illata nem hivalkodó és nem mű, nekem tetszett.
A radírozó hatásával meg voltam elégedve. Bár kisebb szemcsék vannak benne, viszont sok, így pedig nagyszerűen radíroz.
Egy gondom volt a termékkel, még pedig az, hogy kicsi a kiszerelése. Nem használtam sűrűn, hetente, de inkább kéthetente egyszer, de akkor viszont szinte mindenhol, így pedig elég gyorsan elfogyott. Viszont utazáskor táskába bedobálós terméknek tökéletes, hiszen icipici helyet foglal.
Azóta váltottam másik termékre, ami nagyobb kiszerelésű, lényegesen több ideig elég, és hidratáló hatása is van.
De mivel nem a termék hatásosságával volt problémám, így megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

njudit95

2017. március 28.

Csodás illata van, de nem a legszebb összetevőket tartalmazza. Ezért csak 4 csillag. A szemcsék mérete és minősége is megfelelő számomra. Ritkán használom, eddig még nem tapasztaltam, hogy valamilyen bőrhibát okozott volna. És persze, ki ne hagyjam: nagyon olcsó (340Ft).
Pozitívum: ár, illat, szemcsék mérete
Negatívum: összetevőlista

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Pozitívum: ár, illat, szemcsék mérete
Negatívum: összetevőlista

TimyeK

2017. január 29.

Isteni az illata finom, intenzív, de nem olyan erőltetett és émelyítő. Gyönyörű szép matt lesz tőle a bőröm, a pórusaimat gyönyörűen összehúzza. Nagyon szép babapopsi vagyok utána anélkül, hogy szétkarcolná a bőröm. Egy tubus sokáig elég, mert nagyon kevés is elég belőle. Sajnos egy ideje sehol sem lelem, csak az epres változatát tudtam beszerezni, aminek az illata émelyítően mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Viki9727

2016. október 10.

Nagyon jó és kellemes az illata. Szuperül radíroz. Már több illatot is kipróbáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

berniponi

2016. szeptember 15.

Úgy látszik nem csak én vettem észre az "igazi" körte illatot :) Ár/érték arányban a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Banszky

2016. április 29.

Nagyon finom illata van,isteni! Imádom az állagát,a sűrűsègèt is. Rendesen radíroz anèlkül,hogy felkarcolná az egèsz bőröm. Nem szárít de termèszetesen egy testradír után egy kis krèmezès elengedhetetlen. :) Kevès is elèg belőle,hiába pici kiszerelès bőven kitart egy darabig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

mnikc

2016. április 26.

Euros boltban vettem akkoriban ezt az illatot azota sajnos nem latom pedig imadtam :( jol radiroz mennyei illat kar hogy ritka :/ most az epreset vettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

bmth

2016. április 24.

nagyon jó az illata^^ igazi körte^^ jól is radíroz, az egyetlen amit sajnálok, hogy nem túl tartós az illata(de nem is ez a feladata szóval ettől még megkapja az 5*-t (: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

rebus

2016. március 27.

szerintem jó kis radír, kellemes az illata, jó az állaga, a szemcsék benne elég nagyok, de én ezt preferálom :) mondjuk az arcomra nem használom (oda kisebb szemcséjű radírt szoktam) de minden más területre simán használom és szeretem. az ára is baráti, nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.