Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marcsi4, Módosítva: 2015. november 28.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Gyümölcsös illató testradír mely egyenletesen tisztít és simává teszi a bőrt.

dunaimano

2018. november 11.

Ebből a testradírból talán ez az illat volt a kedvencem :) Mindegyik Joanna testradírral maximálisan elégedett voltam, bár egy ideje már nem használom őket, mert nem nagyon találkozom velük. Kellemes különböző illatokkal büszkélkedhetnek, és ráadásul nagyon jól tisztítják a bőrt! A szemcsék mérete pont tökéletes. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

PinkMcFreeze

2018. március 10.

Nagyon szeretem, finom áfonyás illata van! (: Szépen radírozza le az elhalt hámsejteket! A bőröm a használat után puha lesz és kellemes tapintású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

princess08

2017. november 26.

nagyon jól radíroz és nagyon puha lesz tőle a bőröm. néha arcra is használom este fürdéskor, és a sminket is eleég jól leszedi, persz nem 100%-ban de nem is ez a dolga :) az illata pedig nagyon fel tud dobni egy hosszú nap végén :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Hoaithu

2017. november 18.

Nagyon jo kis termek,teszi szepen a dolgat es nagyon sokaig eleg. Nekem a grapefruit valtozat illata jobban tetszik, viszont ezt leszamitva imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

gre05

2017. június 14.

Imádom az illatát és csodákra képes, ahogy az összes testvére is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Imádom az illatát és csodákra képes, ahogy az összes testvére is! :)

kovacsfruzsika

2017. január 25.

Imádom, az illata isteni és a radírozása is a legjobb, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Imádom, az illata isteni és a radírozása is a legjobb, amit eddig próbáltam.

lovecreams

2016. november 21.

Az itteni vélemények miatt szereztem be az Euro Familyben 350 Ft-ért(!). Vaciláltam, hogy ezt vagy a feketeribizliset hozzam-e el, de végül az illata miatt ezt vettem meg:D Fúú..hát NAGGYON JÓ! Fenomenálisan jól radíroz, picit habzik is..emellett isteni fincsi illata van:) Elég sok helyre használtam és meg sem látszik, hogy hiányzik belőle. Ár-érték arányban verhetetlen, abszolút újravevős! És én is azt javaslom, hogy ne drogériákban vegyétek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

hnikolett

2016. június 20.

Az illataba egyszeruen szerelmes vagyok!!! Jol radiroz, eleg nagyom a szemcsek. Ha masert nem is eri meg, az illatert es a frissessegert amit utana kapunk azert igen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Incuss

2016. június 20.

Nagyon szeretem,olcsó,mégis szuperül radíroz! 359 forintot biztosan megér! Az illata lemosás után elillan,a tubusban viszont nagyon tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

cserryy

2016. június 11.

Főleg arcra és talpra, sarokra használom. Az arcbőrömet nem irritálja, sőt a szemem sem csípi semmilyen szinten. Az illata is remek. A színe is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színezék. Lilás piros.