Joanna Sensual Comfort Átlátszó Használatra Kész Szőrtelenítő Gyantacsíkok Aloe Verával

Joanna

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2015. május 6.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szőrtelenítő szalagok kifejezetten a test érzékeny területeinek szőrtelenítéséhez. Aloe verát tartalmaz, mely nyugtatja és hidratálja a bőrt.

zsanett0820

2016. november 20.

Én nagyon szeretem ezt a gyantát, és mást nagyon nem is használtam. Tetszik, hogy átlátszó fólián van a gyanta, bajusz gyantázására tökéletes! Egy hátránya van, hogy nagyon nehéz találni... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Catn0va

2016. október 26.

Nem vagyok elégedett. A Balea hideggyanta csíkok sokkal jobbak ennél. Eddig csak azt használtam, próbából vettem meg ezt a terméket. Legalább tudom, hogy a Balea-s jobb. Tapadhatna erősebben. Az olajos kendő használata is megfelelőbb számomra, mint a Joanna nyugtató olaját kenegetni a lábamra. 2 csillag, mert nem vészes mértékben rossz, csak sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.