Joanna

Ár:   350 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clisanlezz, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolók

Az arc és testápoló olaj biztosítja bőre tökéletesen ápolt, regenerált, és természetesen fénylő megjelenését.

Blanky

2016. április 20.

A Mester utcánál a DDA diszkontban vettem ezt a terméket, és ott még mindig kapható. :) Nagyon szeretem a hatását, az én hajamra nagyon jó hatással volt, biztos újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

anikolhi

2015. június 23.

Csatlakozom az előttem "írók" "véletlenül láttam meg" táborához.Miután ennek a márkának a "hajas" cuccai tetszettek,így ezt is kipróbáltam és ez is a marad kategóriába lesz nálam.Szóval megvagyok vele elégedve,mert kellemes illata van és tényleg jól beszívódik (bár azért arcra most nyáron nem használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

fabyen

2015. május 9.

Véletlenül jött szembe velem egy 100 Ft-os bolt polcán. Elnézve az összetevőket arra gondoltam, megér egy próbát. Az illata is csábított, így a kosaramban landolt. Nagyon szépen beivódik a bőrbe, nálam nem volt zsíros utóérzet vagy csúszós bőr, könnyen beszívódott. Az illata finom, visszafogott, kellemes. A hajamon is kipróbáltam, éjszakai pakolás formájában, ott sem teljesített rosszul, csak jó alaposan ki kell lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

GazdiMami

2015. április 23.

Véletlenül akadtam rá, és egyből a kosaramban landolt. Nem bántam meg! Vizes bőrön használom, gyorsan beszívódik, kellemes illatú és barátságos az összetevőlistája. A többi testvérét is kipróbálom legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.