John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Energizáló mentolos sampon, mely friss, tiszta érzetet és textúrát ad a hajnak, valamint felkészíti a formázásra.

francais

2017. szeptember 30.

Nem vagyok szőke, a hajam is rövid, de ez a sampon nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Nem vagyok szőke, a hajam is rövid, de ez a sampon nagyon jó!

szfruzsi

2017. május 6.

leárazva találtam 1500 Ft-ért a balzsamjával együtt, ennyi pénzért nem lehetett otthagyni :) a hatása szerintem ennek is ill a balzsamjának is nagyon jó, szőkített hajam szép fényes tőle, nem zsírosodik hamar, és a tartása is jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Izabel

2016. július 17.

Hónapokkal ezelőtt vettem a Müllerben, le volt árazva és gondoltam, a nyaraláson majd hasznát veszem. Nem is kellett csalódnom a John Frieda-tól megszokott minőségben. Viszont picit féltem, hogy nem lesz alkalmas a mindennapi használatra, de végül ezzel egyáltalán nem volt gond. Jól tisztít, a mentholnak köszönhetően kellemesen frissít. Tényleg kellemesen, nem úgy, mint ahogy egyes mentholos termékeknél megszokhattuk... Nekem nagyon tetszett a végeredmény, abszolút jót tett a szőke hajamnak. Hétköznapi vagy mindennapi használatra nem tudom elképzelni, arra megvannak a jól megszokott kis termékeim, de a következő nyaralásra, strandolásra mindenképp magammal viszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Propylene Glycol