John Frieda

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2016. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Simaságot ad a makacs hajszálaknak. Sugárzó ragyogást kölcsönöz hajának. Különlegesen könnyű formula, mely nem zsírosít. Megzabolázza a szálló hajszálakat. Bármikor használható a firss ragyogás érdekében.

Arvael

2016. június 30.

Háááát, igazából célzottan mentem a Müllerbe, de mivel nem volt a keresett kozmetikum, amiért eredetileg mentem volna, gondoltam, szétnézek a hajápolóknál is. Aztán megláttam ott ezt a sprayt leárazva, 800 forintért, és mivel korábban már olvastam a márka hajápolóiról, gondoltam, teszek vele egy próbát, így ő jött velem haza.
Legelső alkalommal tényleg mintha szemmel látható lett volna a ragyogás, de másodszori alkalommal már mintha csak vizet fújtam volna a hajamra. Azért azzal sem értek egyet, hogy nem zsírosít: nekem kimondottan mintha zsírosabbá tenné a hajamat, de ez csak nálam lehet egy furcsa jelenség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate