John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moncsi29, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Ápolja a hajat az egészséges A-, C- és E-vitamin, a zöldteakivonat és az értékes hidratáló anyagok keverékével. Tejproteinnel, e-vitaminnal, avokádó olajjal hidratálja, fényessé, és puhává teszi a vékony szálú, göndör, és hullámos hajat. Erősíti, könnyen fésülhetővé teszi, és védi a töredezéstől a hajszálakat

Elena1230

2020. augusztus 5.

Én a tasakos kiszerelést szoktam venni korábban (kb. 600 Ft a Müllerben) és meg voltam vele elégedve. Azóta váltottam másik, drágább pakolásra, de nem látom, hogy szebb lenne az eredmény. Vékony szálú, száraz, töredező, melírozott hajam van, ami még folyamatosan hullik és nő is, így folyamatosan keresek valami megoldást a problémáimra (vitaminok, pakolások, hővédők, stb.). Eddig nem találtam eredményeset, semmilyen téren...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

laregina

2020. március 27.

Ar-ertek aranyban nagyon jo, sokaig eleg, puha es apolt lesz tole a hajam

update: visszatertem erre egy magasabb kategorias hajpakolasrol es sajnos azota ezt nem tartom csodaszernek. Ar-ertek aranyban meg mindig nagyon jo de nem a legjobb a piacon. Nem ad annyi erot es tartast a hajnak, de puha lesz tole a hajam. Hajtoredezest nem gatolja meg bar azt eddig egyiknek sem sikerult. 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Ar-ertek aranyban nagyon jo, sokaig eleg, puha es apolt lesz tole a hajam

szg05

2019. november 16.

Kedvenc hajbalzsamom, az illata is csodás, csak ezt használom, puha és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Szandra1983

2019. március 26.

Első pár alkalommal csodat tett a hajammal!Nagyon megörültem,hogy megtaláltam ezt a pakolast!Aztan valahogy elmúlt ez a csoda!Átlagos pakolássá vált..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Redlips

2018. december 23.

Én nem nagyon értem a hype-ot körülötte. Nekem semmi különlegeset nem csinált a hajammal, sőt az olcsóbb hajpakolások ennél sokkal többet tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

LathatatlanOzike

2018. január 15.
Először nem értettem, hogy mi ez a sok jó vélemény itt. Az első pár alkalommal semmit sem csinált, a hajam ugyanolyan maradt, mint volt. Eltelt pár hét, és elkezdte kifejteni a hatását. A hajam puhább lett, és kevésbé szöszös. Azóta is nagyon szeretem, már a másodikat használom, de rájöttem, hogy olyan hú de sokkal nem jobb, mint a fele ennyibe kerülő drogériás társai. Lehet, hogy le is váltom hamarosan.

2018. augusztus 30.
Óó, de bolond vagyok, dehogy váltom le! Újabb tégelyt bontottam, és már meg is vettem a következőt. Csak ennek a hajpakolásnak a használata mellett jegyzik meg, hogy milyen fényes a hajam. Boldogság van. :)
Egyébként az ára lement. Néhány hónapja teljesen áron 3000 forint volt a drogériában, most 2200 forint. Szuper, még jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

2018. január 15.

Kittens

2018. március 30.

Bánom higy megvettem , a hajamnal semmit sem csinál pedig 20percet rajta hagytam...... akadós nehezen feszülheto szalma haj lett az amugy egészséges hajambol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Sophie02

2018. február 7.

Kicsit drágának találom, mivel nem érzek annyi különbséget más hajpakolásokhoz képest. Nagyon finom az illata, jó kis termék, de az ára miatt még nem tudom újraveszem-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

malna192

2018. január 4.

Mindig ujraveszem!
Hetente 1x hasznalom, illatat es az allagat is imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Mindig ujraveszem!
Hetente 1x hasznalom, illatat es az allagat is imadom!

jakobs

2017. november 1.

Jo tappintásu puhább a haj töle de vannak olcsobb kategoriába is amik legalább ennyire hatásosak,semmiképp nem csodaszer ahogy ígéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2