John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Klara75, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Gyengéden tisztítja és dúsítja a vékonyszálú hajat.

agnes29

2017. november 29.

Nekem ez a sampon nem lett a kedvencem viszont az ezüst - lila flakonos John Frieda nagyon bevált a vékony-szálú lelapulós hajamnak próbáljátok ki a sampont és a balzsamot is, mert nagyon jó !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

MeBeJe

2017. augusztus 18.

Megszokott JF minoseg, csoda illat es igert hatas! Hasznalom hozza a csodakura pakolasat a Jfnek, illetve a volume hajto emelo sprayt is( a szorofejeset! A pumpas tomeny es elnehezitheti a hajat! ) Alaposan hajat mosok, rajta hagyom egy picit hajamon, johet az 5 perces pakolas, fesu majd a toveket es a hajam teljes feluletet befujom , ket perc rajta es szaritas! Eredmeny: hosszu hajam van ami mar most arra a szintre jutott, hogy frissen mosva is ralapult a fejemre es masnap mar osszefogva volt csak ertelmes kinezete! Miota ezt a harom termeket egyutt hasznalom kotolodott a hajmosasom 3-4 napra, vegig (meg zsirosan is) megtartja a volume hatast, es nagyon szep fenyes es egeszseges a hajam! Igazabol harom termeket vettem annyiert , mint mas professzionalis termekbol egy darab! Igy megvagyok elegedve abszolut minden tekintetben !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

NikiN

2017. március 9.

Nagy remenyeket füztem ehhez a samponhoz, de sajnos nekem nem jött be. Hosszu, egyenes szalu hajam van, ami elegge ralapul a fejemre, ezert is valasztottam ezt a sampont. Az elsö hajmosas utan mindig nagyon szep es dus lesz töle a hajam, de sajnos nekem mar masnapra bezsirosodik töle :-( Altalaban eleg minden 3.nap hajat mosnom, de ennel a samponnal mar masnap elegge latszodott, hogy zsiros a hajam, es igy mar a dusito hatasa sem volt latvanyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Tearsong

2016. január 18.

Nem volt rossz, a zöld változatát jobban szerettem. Nekem sajnos a dusító hatás nem volt látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

sztamcsi

2016. január 10.

!!! Csak a balzsammal és a hajtőemelővel !!!
+ hagyj mindent a hajadon kicsit beszívódni.

Sziasztok. Nekem is nagyon lelapul a hajam, mint itt már sokan említettétek. Miután egy cikket olvastam a termékcsalád hatásosságáról, beruháztam egy teljes programra: sampon, balzsam (amit elméletileg nem kell minden mosásnál használni) és hajtőemelő. Bevallom, előtte youtube-on is megnéztem 1-2 videót, és azok alapján elég nyílvánvalóvá vált: vagy mindent megveszek, vagy semmit - ez biza' csak a sampontól nem fog csodát tenni.
És így is van. Volt hogy kihagytam a balzsamot, vagy másik sampont használtam (épp nem volt kéznél a JF sampon) de akkor nem volt ugyanaz a hatás. Nemrég a hajhabot is megvettem, de az már nem sokat oszt vagy szoroz az eredményen...
TIPP: hajmosásnál hagyjátok pár percig a fejeteken a sampont. Az is segít. Ha zsírosodik is a hajatok, ne sajnáljátok az időt olyan sokáig mosni, dörzsölni, mint a fodrászok szokták. Ezután jöhet a balzsam (ez lehet, h valakinek tényleg elég minden 3. mosásnál). Plusz a hajtőemelőt szárítás előtt hagyjátok kicsit a vizes hajon beszívódni (min. 5-10 percig), és magára a hajra is tegyetek belőle, ne csak a hajtövekre.

Engem meggyőzött. Eszméletlen borsos az ára, de 2 nap helyett 4 napig is "értelmes" kinézete van a hajamnak, nem kell összefognom már másnap, stb.stb. Szóval érdemes beruházni - én most egy leértékeléskor előre betankoltam ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

!!! Csak a balzsammal és a hajtőemelővel !!!
+ hagyj mindent a hajadon kicsit beszívódni.

Monuska

2015. november 30.

Az én hajammal nagy gondok vannak. Szőke és rajta szőke melír van. Vékonyszálú és könnyen zsírosodik.Félhosszú. A téli időszak, amikor sapka kell vagy fúj a szél, az szinte gyilkos a hajamnak. Van hogy egy napot se bír ki. Zsírosodik, lelapul. Eddig kétszer használtam ezt a sampont, balzsammal együtt. Sokkal élettelibb a hajam. 3 napig csodás tartása van és nem lapul le teljesen a fejemre. Enyhén és fokozatosan ugyan veszt a tartásából a hajam, de még vállalható marad. A hajam nem selymes, szálldosó lesz a használata után. Inkább olyan lesz a tapintása a hajamnak, mintha vastag, erősszálú jó tartású hajam lenne. Én nagyon elégedett vagyok vele. Azóta egy leárazás alkalmával még egyet vettem belőle, mert érzem jóban vagyunk egymással :D Azért csak 4 csillag, mert csak kétszer használtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

dia_p

2015. június 5.

Három használat után egyelőre nem lettünk barátok. Ez az első drágább sampon amire beruháztam, mivel torkig vagyok a drogáriás cuccokkal amikkel max két napot bír a hajam, rettentően zsírosodik, lévén szőkített, extra vékony szálú és hátközépig ér. Édesanyám fodrász, az ő általa használt kencéket már végig próbáltam, de nem jött be egyik sem sajnos (BES márkát használ a szalonban). Bíztam benne, hogy ez majd működni fog, de eddig nem. Reggel megmosom, beszárítom szépen körkefével, hajtöveket megemelem, ennek ellenére délután már rá van tapadva a fejbőrömre, semmi tartása a hajamnak és tapintásra sem az igazi, tehát egyetlen (!) napot sem bír ki vele a hajam, nem hogy többet. Pedig szeretném szeretni, mert itt mindenki jó véleménnyel volt róla és olyan de olyan finom az illata, hogy csak na. Egyelőre tanácstalan vagyok, ezt a hatást a leggagyibb Balea samponnal is elérem. Még adok neki jó pár alkalomnyi esélyt, hátha megszokja a hajam aztán jövök vissza véleményezni megint...

Update: Eltelt még egy hét, ott tartok, hogy naponta kellene mosnom, összefogva is hordhatatlan a hajam másnap, vastagon zsíros lesz ettől a sampontól. Sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

kitten

2015. május 7.

Imadom. Sok 'volume' sampont probaltam mar es ez az ami tenyleg hatasos. Puha, vekonyszalu (bar nem keves) hosszu hajam van, ettol a sampontol valoban dusabb es tartast is ad. A hozzavalo balzsammal egyutt hasznalom mar kb. 3 eve. Illatat is szeretem...sajnos draga, de mindig kiadom erte mert me'g semmi mas nem tudta potolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 7.

landii

2015. április 20.

Imádom, a hajamnak tartást és fényt ad, amióta használom, sokkal egészségesebbnek érzem a hajam. Teljesen megéri az árát, ráadásul sokáig elég is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Cardea

2014. november 16.

Derékig érő hajam van, ami sajnos hajlamos a lelapulásra. Szinte minden itthon kapható dúsító sampont kipróbáltam már, de ez vált be legjobban, sőt, tulajdonképpen ez volt majdnem az egyetlen ami látható volument adott a hosszú hajamnak :) Nem szárít, mondjuk az tény, hogy a legtöbb hajszárítós szárítással hozható ki belőle, ha csak simán hagyom megszáradni a hajamat nem lesz ugyanolyan a végeredmény. Az illatával vagyok egyedül nem kibékülve, számomra kissé erős, mindettől függetlenül az öt csillagot megérdemli, mert tényleg ez az egyetlen olyan sampon ami képes volt látható eredményt produkálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Cocamide Mipa
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Cocamide Mipa
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.