Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motyor, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Segít megszűntetni a bőrszárazság 3 jelét:

• csökkenti a bőr húzódását
  • a pikkelyszerű hámlást és
  • a fénytelen, fakó bőrszínt

victorika

2014. november 21.

Sajnos nem szívta be a bőröm, de az illatát szerettem! :)

Sajnos nem szívta be a bőröm, de az illatát szerettem! :)

sal

2014. szeptember 1.

Régebben használtam de a mai napig emlékszem,hogy utáltam.:D Alig akart beszívódni,ragacsos érzést hagyott a bőrömön és az illatát sem szerettem. Semminél talán egy fokkal jobb..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

sabrirory

2013. november 14.

Régebben használtam a mamáméból egy keveset. Lehet akkor más összetevőkből állt, de nekem nem jött be. Nem hidratált eléggé, ragadt. Viszont az illatát nagyon szerettem és szeretem most is : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

incifinci28

2013. augusztus 25.

nagyon finom illata van, könnyen kenhető, nyári testápoláshoz tökéletes, télre nekem kevés. párszor már újra vettem, biztos, hogy fogom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

kalmaniki

2013. június 17.

Én nagyon szerettem ezt a testápolót, megfelelően hidratált és nagyon puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Nicu

2013. május 26.

Nekem teljesen bejött az illata. Csak nagyon kevés a hidratálása. Naponta 2x kell bekennem magam, és így is kevés. Az összetevői sem szépek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

KataaBabaa

2013. április 2.

Nem láttam már egy jó ideje a boltokban, pedig szerettem, ha meglátnám lehet hogy megint újra venném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Bayern

2013. március 12.

timcsike1989:
Van egy másik linkem, amit ajánlok ( http://vegyeskereskedes.netkereskedes.hu/webshop/kozmetikai-termekek/testapolo/johnsons-body-24hr-mois-lot-d-skin-400ml-detail.html ) !!!
Vasárnap leadtam a rendelést, kedden már kézbesítették. Nagyon korrektnek tartom, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

timcsike1989:

amyesther

2013. január 21.

Nincs vele túl sok baj. Könnyű, krémes, jól kenhető. Erősen parfümözött, finom illatú. Hidratálhatna kicsit jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 21.

Dius

2012. november 20.

Régi kedvenc! Nekem nagyon jó puhává varázsolta a bőrömet, és az illata is jó! Csak sajna már régóta nem látok sehol ilyet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2