Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Samponok

A ragyogó és selymesen puha hajért egy csepp argánolajjal. Könnymentes formula.

Floree

2019. augusztus 11.

Újabb csomagolása van azóta ennek a terméknek, és a kupakját is könnyebb felnyitni. Eredetileg unokahugaimnak vettem amolyan "sürgősségi" samponként, ha valami történne a hajukkal, de eddig nem kellett használniuk. Viszont engem nem hagyott nyugodni, így ma kipróbáltam. Külföldi oldalon nagyon dícsérik ezt a sampont, és nem véletlenül. A hajam eszméletlen puha, fényes és sima lett. Kifésülni is könnyű volt, balzsam se kellett a samponban lévő argánolaj miatt. És az illata fantasztikus! Mivel elég nagy kiszerelés (500 ml-s), ezért elég lesz egy darabig. Ha az unokahugaim nem is használják, nekem jó lesz, ha néha a hajam egy kis extra kényeztetésre vágyik. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

orafka

2018. szeptember 18.

A 10 hónapos lányomnak vettem, akinek száraz a haja, még szárazabb lett. Nekem nagy csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Scara

2018. május 25.

Egy külföldi oldalon láttam meg és olvastam róla véleményeket, előtte-utána képekkel. Már 3x használtam és nagyon tetszik: a hajam tiszta, puha, de nem lapul le, sőt! Mintha extra tartást adna neki és sokkal egyenesebb is tőle, mindenféle formázás és vasalás nélkül. Balzsamot nem is kell hozzá használni.
A kifésülő spray is megvan, de szerintem nem sokat tesz hozzá az eredményhez, anélkül is működik a sampom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Kicsmacs

2018. május 25.

A csomagolasa fogott meg eloszor. A pink szin miatt kesztetest ereztem hogy a kosaramban landoljon. 4 eves kislanyom haját mostam vele es persze utana en is kiprobaltam.
Kevesse habzik igy az ember ugy erzi hogy nem eleget tett a hajara, ezert sokkal tobbet hasznal belole.
Az illata csajos-cseresznyes , de nagyon enyhen erezheto mint altalaban a Jonhsons sampiknal szokott. De azert meg szaritas utan lehetett erezni a picurkam hajan.
Szep selymes haja lett tole, szerintem szepen is tisztit de mint elobb irtam, a magyar ember lanya akkor erzi hogy tiszta a feje, ha mar nyikorog a haja es a fejbore. Ennel ezt ne varjatok, de nyilvan tisztit csak kevesse erezhetoen.
Amugy nagur hajra boven eleg es szep selymes is lett tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Amugy nagur hajra boven eleg es szep selymes is lett tole.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Silk Amino Acids