Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

24 órás hidratálás, E-vitaminnal és glicerinnel.

Jank

2015. június 17.

Imádom ezt a tusfürdőt; szerintem nagyon jól tisztít, egyáltalán nem szárítja az erre hajlamos bőrömet és az illata.....:)) Viszont egy jó ideje már nem tudom beszerezni. :( A párom anyukája talált rá legelőször egy kis diszkontban, majd én az Ázsia Centerben is vettem, de azóta egyik helyen sem lehet kapni. Sőt több másik, vidéki üzletben is kerestem már, semmi. Lehetséges, hogy ennyi volt, kész, vége?

Ha valaki ismer olyan helyet, ahol jelenleg is beszerezhető, légyszi írja meg! köszi :) Vagy esetleg, aki vidéken be tudja szerezni, attól vásárolnék is :))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Orchid

2014. október 13.

Eszem ágában sem volt tusfürdőt venni, de kb. 300 Ft-ért volt kirakva a Rossmann-ban és annyira csúnya a csomagolása, hogy emiatt akadt meg rajta a szemem. Meg se szagoltam, úgy voltam vele, ha büdös, max. elhasználom szappannak.
Ilyen csodás illatú és sűrű krémes habú tusfürdőm még soha nem volt, nagyon megszerettem! Remélem mire elfogy valahol megint hozzájutok akciósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Vattacukor1990

2014. augusztus 13.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. A boltban volt még ezen kívül a mézes és az aloés változata. Erre esett a választásom. Frissítő, gyümölcsös illata van, de tényleg lehetne tartósabb is. Nem szárítja a bőrömet, jól tisztít. Tetszik, hogy nemcsak a flakonja, hanem maga a tusfürdő is enyhén kék színű. :)
Az itthoni tusfürdőim közül most ez a kedvencem. Biztos, hogy újraveszem, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Oraculum

2014. május 14.

Nagyon híg és alig habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Nagyon híg és alig habzik.

Mandula24

2014. április 5.

Ilyet használ most pont nővérem. Véleménye: Szuperül hidratál és tök puha a bőrre tőle, mint a babapopsié. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

lavender

2014. február 8.

Azért vettem, mert sajnos a Baba tusfürdőtől reménytelenül kiszáradt a bőröm. Jól habzik, kellemes, tavaszi illata van, nem érzem különösen tartósnak, de az árát szerintem megéri. Nem szerettem bele, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.