Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emike, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Afrika ihlette az új Johnson's testápolót. Gyengéden segít visszaállítani a bőr természetes szépségét, miközben puhává és ragyogóvá varázsolja. Segít mélyen hidratálni a bőrt anélkül, hogy olajossá tenné. Használata: használja minden nap a sima és friss bőr érdekében. Alkalmas a test, kezek és a lábak ápolására. Masszírozza a bőrbe az egészséges ragyogás érdekében.

Kori

2015. augusztus 27.

Az illata tetszik, azon kívül sajnos semmi más... Nagyon vizes, túlságosan folyós az állaga, így a beszívódása is furcsa, nem ragacsos marad a bőröm tőle, hanem nedves. A hidratálása nálam egyenlő a nullával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

OrosziEszti

2014. július 26.

Egyszerűen imádom az illatát!!! :) Nekem 200 ml-es van, de még ezt is soknak találom. Leégés után rengeteget használtam, hogy megnyugtassa a bőrömet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 26.

Laucsi

2014. július 18.

Nem rossz, bár nekem kicsit nagy ez a 400ml-es kiszerelés, hamar megunom. Tény, hogy az illata isteni, bár jobban szeretem ha van illatmentes testápolóm is, mert a parfümömmel együtt nekem ez a kakaós kicsit sok. Az ára viszont szuper, a tusfürdőt is szerettem belőle, abból 2 flakon elfogyott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

t.greti

2014. február 22.

Nem gondoltam volna, hogy az egész telet kibírja. Kb.még félig van a flakon. És már anyu is csent belőle :)
olyan hihetetlenül jól hidratál, hogy pár napja sikerült hazavágnom a kézfejem bőrét. totál szétrepedezett a folytonos kézmosástól, takarítástól. de ez a csudijó testápoló pikk-pakk rendbe hozta :))

2014.jan.6.
Shea vaj&méz féle van. hihetetlen olcsón (350 Ft!!!) vettem a 400 ml-t eurósban, mondom Johnson's, csak nem lehet rossz... és valóban nagyszerű! reggelre nem szárad vissza a bőröm, egész nap érezni a kellemes illatát (elsőre nem jött be az illata, de megszerettem, és a Kedves is megjegyezte, hogy ez valami nagyon finom nőies illat...). kézkrémként is szuper! és nagyon kevés elég belőle, gyorsan szívódik. ki fogom próbálni más illatút is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

2014.jan.6.

banyadék

2014. január 9.

Tegnap vettem, mert beleszerettem az illatába. Fantasztikusan finom, majdnem magamba haraptam mikor fürdés után bekenekeztem vele. Eddig a bőrömnek is tetszett. Ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 9.

Emike

2014. január 6.

Nemrég fedeztem fel ezt a testápolót az egyik üzlet kirakatában, és rögtön megfogott, mivel ezzel a Johnson's termékkel még nem találkoztam korábban és rajta volt az ára is, a 400 ml-es kiszerelés 550 (!!!) ft-ba került. Rögtön vettem belőle 3 db-ot is, a kakaósat, az aloe verásat és az egzotikus gyümölcs illatút is. Állagra elég folyékony, könnyű felvinni, gyorsan be is szívódik és úgy tapasztaltam h ebben a hideg, száraz időben is aránylag jól hidratál. Napi használat mellett elégedett vagyok vele, sőt a párom is megjegyezte h milyen selymes a bőröm :) Megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate