Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2013. október 23.

Kategória:   Tusfürdők

ezzelkenemmagam

2015. november 1.

Csíp, szárít, és viszketek is tőle...Borzalmas. Elképzelésem sincs, hogy egy kisbaba bőre hogyan bírja ezt a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

franyoh

2015. március 10.

Gyerkőceimnek használtuk, nagyon szerettem a kellemes illata miatt. Most hogy már az összetevőit is látom, többet nem használnám, főleg gyerekeknél nem. Azért kellemes az emlék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

Timóótea

2014. december 22.

nagyon jó!! :) illata is csodás imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 22.

nagyon jó!! :) illata is csodás imádom!

dorcsiii

2013. október 23.

Nagyon szerettem az illatát, nagylányomnak mindig ezt vettem. Semmi baja nem volt tőle. Már nem látom sehol sem ezt a fajta fürdetőt :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Audi

2013. október 16.

épp most találtam itthon egy üveggel ,nem tudtam hány éves lehetett de kipróbáltam. jelentem semmi bajom nem származott belőle, csak finom puha bőr. időutazás volt vele a zuhanyzás, olyan otthon-illatom lett tőle. nem szárított és normálisan habzott is. hát az összetevői..a mineral oil -on jojózott a szemem.. nem tudom miért vártam azt hogy egy babáknak szánt tusiban nem lesz ilyen .. azthiszem naiv vagyok. ennek ellnére 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 16.

Laura19

2013. október 6.

Régen használtam néha a lányaimnál, amikor még picik voltak. Nagyon jót tett a kis bőrüknek. Manapság én használom. Ha az egyéb tusfürdők kikezdik a bőröm, ez mindig rendbe teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

KataaBabaa

2013. április 2.

Imádom az illatát, mindig tartok itthon, nagyon jót tesz a bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Imádom az illatát, mindig tartok itthon, nagyon jót tesz a bőrnek.

Jelizz

2012. augusztus 4.

Jújj gyerekor <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Jújj gyerekor <3

magyarry

2012. március 7.

Sajnos szárít. Nem csak a kislányom bőrét, hanem az enyémet is. Hogy ne kelljen kidobni, elhasználom autó mosáshoz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 7.

Emily

2012. február 14.

Nagyon szeretek ezzel fürödni, nem szárad pergamenre a bőröm, krémes simogató finomság babaillattal. Bár babát végképp nem fürdetnék vele :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.