Johnson's

Ár:   475 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Minden bőrtípusra ajánlott. 24 órán keresztül hidratál, hogy egész nap a gyönyörű bőr érzetét keltse. Habja selymes és segít megállítani a bőr száradását és az azzal járó kellemetlenségeket. A bőr egész nap sima és hifratált.

Kinga79

2019. augusztus 29.

Más már a csomagolása, most vettem az Aldiban, 1.000 huf a 750 ml, szerintem teljesen jó ár. Nagyon szeretem az illatát, a bőröm puha tőle. Szerintem , mire elfogy, megunom, ezért ha veszek is még, majd csak később :D Esetleg kipróbálok más illatot is a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Yubiri

2017. március 11.

Kellemes puha illata van, a fürdő is sokáig illatozik utánam.
Engem frissít, így emiatt nem szeretek vele este zuhanyozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Kellemes puha illata van, a fürdő is sokáig illatozik utánam.
Engem frissít, így emiatt nem szeretek vele este zuhanyozni.

Izabel

2016. július 2.

Hirtelen felindulásból elkövetett vásárlás volt ez és amikor bepötyögtem az összetevőket jól meg is bántam, hogy Anyukámnak egy ilyen "szemetes" terméket vettem... Bár abszolút szappanpárti vagyok, gondoltam, kipróbálom, hogy mit tud az ananász és a liliom együtt. Jól tisztít, az illata nagyon intenzív, de kellemesen frissítő így nyáron. Viszont a SLES és a parfüm miatt egyértelmű, hogy nem kerül újra kosárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.