Johnson's Baby

Ár:   850 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Kategória:   Samponok

Természetes búzacsíra kivonatot tartalmaz, mely vitamintartalmáról és hajerősítő tulajdonságáról ismert. Használatával még a puha, lágy haj is természetesen erős, egészséges lehet. A hajat friss illatúvá varázsolja. Egyedülálló "Nincs több könnycsepp" formulával olyan gyengéd a szemhez, akár a tiszta víz. Szappan- és parabenmentes.

Kiszerelés: 500 ml

Baba sampon-csomag
Ár: 990 , Eladó: tundying
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Mardebra

2016. október 13.

Borzalom! A hajamból centis részek törtek le amikor ezt használtam, el sem fogyott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

Lepketanonc

2016. augusztus 24.

Most volt egy nagyobb betegségem, ezért kímélő samponra volt szükségem. Erre a célra bevált. Az illata a gyömbéres Kinleyre emlékeztet. A hajamat általában 6 naponta mosom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

trisztan

2016. augusztus 10.

Igazából nem tudok se jót, se rosszat írni rá....egy játék kedvéért vettem meg, de egyszer elég is volt, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

devababa

2016. április 30.

Mar az egesz csalad ezt hasznalja. Kislanyomnak is jo, ferjemnek is jo, nekem is. Hajmosas utan picit szaraznak tunik a haj, gondolom a szilikon hianya miatt, de szaritas utan puhava valik a haj. Sajnos masnap picit elektromos a gyerek hosszu haja. Illata jo, arban is oke. Atlagos termek, ezert 3 pont jar erte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 30.

indibaby

2016. március 31.

Szárít és rengeteg kell belőle. Biztos nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Szárít és rengeteg kell belőle. Biztos nem veszem újra!

LSTE

2015. december 28.

Igazából samponnak vettem, mert valami kíméleteset kerestem. Általában háromnaponta szoktam hajatmosni, de valami miatt mostanában annyira gyorsabban zsírosodik a hajam, hogy kétnaponta kell mosni. Ezzel a samponnal a két napot háromra tudtam kitolni. Viszont olyan szinten kiszárította a hajamat, hogy fél tubus hajvégápoló kellett rá. :( Úgyhogy samponként nem vált be, de sminklemosóként igen. Nagyon szépen leviszi a nem vízálló sminket. Ebben tényleg napon jó.
Összességében négy csillag. Minusz egy, mert az eredeti célnak nem felel meg. Plusz egy, mert találtam benne egy jó sminklemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Babooca

2015. augusztus 19.

Ecsetmosáshoz vettem meg a nagyobb kiszerelést mert ár/érték arányban ez érte meg a legjobban. Nehezen habzik fel, és nem olyan szép fényesek az ecsetek a használata után, az egyik pl mosás közben adta meg magát. Nem hiszem, h erre a célra újraveszem, mert a szappan után szebbek az ecsetjeim. Hajmosásra nem vált be, sajnos nagyon szárította, szálkásította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Rrr

2014. november 14.

Azért vettem meg ezt a sampont mert úgy gondoltam hogy babáknak olyan termékeket gyártanak, ami nem teszi tönkre a hajukat. Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, de sajnos nem vált be. Az illata számomra kellemes, de még csak kb. 6 alkalommal használtam, és a hajam száraz lett tőle. (szárazabb mint előtte) Biztos hogy nem veszem újra, sőt az is lehet hogy el sem használom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 14.

Ingrido

2014. július 4.

Ezt úgy vettem, hogy majd a gyerek meg én egy sampont fogunk használni, ne bonyolítsuk a dolgokat, meg a természetesség jegyében. Nekem nem jött be, a gyereknek már nem is adtam: csíp (!), ha szembe kerül, a hajat nem tisztítja meg alaposan, ragacsos, koszos lett tőle a hajam. (Hozzáteszem, van olyan gyerek sampon, ami nekem is bevált.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

kismag

2014. február 13.

Nekem ez az egyik kedvenc samponom. Alapvetően nem veszek drága samponokat, mert egyrészt nagyon sok hajam van, minimum kétszer samponozok + rengeteg hajam van és így heti kétszeri hajmosás mellett nagyon hamar elfogy egy 250 ml-es kiszerelés. Azonkívül nagyon érzékeny a fejbőröm és sok mindentől viszketek és kiszárad a fejbőröm. Ez nem irritál, jól tisztít, isteni az illata és nem szárítja ki a fejbőröm. Az pedig külön öröm, hogy a gyereknek nem kell külön sampont vennem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.