Johnson's Baby

Ár:   850 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Kategória:   Samponok

Természetes búzacsíra kivonatot tartalmaz, mely vitamintartalmáról és hajerősítő tulajdonságáról ismert. Használatával még a puha, lágy haj is természetesen erős, egészséges lehet. A hajat friss illatúvá varázsolja. Egyedülálló "Nincs több könnycsepp" formulával olyan gyengéd a szemhez, akár a tiszta víz. Szappan- és parabenmentes.

Kiszerelés: 500 ml

Baba sampon-csomag
Ár: 990 , Eladó: tundying
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Lívia

2013. július 10.

Semmi extra, kócos a hajam utána, és zsírosodik is. Elhasználom ami van, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

wineherd

2013. április 25.

Tényleg babáknak való. Sok, hosszú hajra nem könnyű ráapplikálni úgy, hogy ne olyan érzésem legyen, mintha vízzel dörzsölgetném a loboncom - ugyanis alig habzik. Viszont mosás után nagyon fényes, puha lesz a hajam. Dupla mennyiség, mint például egy menő Schwarzkopf sampon, ugyanannyiért, de annyit kell belőle nyomni, hogy lássam értelmét a mosásnak, hogy mit se ér a dupla mennyiség ugyanazért a Schwarzkopf árért... A végeredmény miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Linda0222

2013. április 15.

semmi extra nincs benne,az ára viszont drága a minőségéhez képest, bár jól habzik, de illata alig van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

pomwell

2013. április 4.

Én évekig használtam, nagyon szerettem, egy idő után ráállt a kezem a használatára. Kétszer mostam vele mindig hajat, először csak kisebb adagot masszíroztam a hajamba majd miután kiöblítettem a második mosásra már jól habzott. A finom illata és az egyszerűsége tetszett benne. Ugyan nem lett tőle selymes a hajam mint a szilikonos samponoktól de ez némi balzsammal korrigálható volt. Levonok egy csillagot mert amit ő tud azt tudja az Alterra samponom is csak annak jobb az összetevő listája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

ashley

2013. március 23.

Nekem nagyon bejött, nem zsírosítja a hajam, nem szárít és tényleg megerősíti a hajat. :) Az illata semleges számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Stella9

2013. február 2.

Én is csak ismételni tudom a többieket: alig habzik, összegubancolja, kiszárítja, hazavágja a hajat. POCSÉK!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Ksari

2012. november 18.

A ricinusolaj kimosására szoktam használni, nagyon szépen kiszedi. Az illata is kellemes és nem zsírosítja a hajam, ráadásul az ára is elég kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

baobe

2012. október 20.

Jesszusom, s én még ezzel mostam a gyermekem haját, mikor kicsi volt?! Hát igen, nem az összetevőit néztem, hanem csak azt, hogy baba shampon:(
Pedig amúgy jónak tűnt, pihe-puha, fini illatú haj volt a végeredmény, még én is használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 20.

flóri

2012. szeptember 19.

Nagyon régen használtam,szóval lehet azóta változott az összetétel,de emlékeim szerint nagyon gubancos lett tőle a haj,viszont jól habzott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

MsEevy

2012. szeptember 8.

Az illata nagyon tetszik, mosás után is sokáig megmarad :) Nem nagyon habzik, ez negatívum, de finom tapintású és fényes lesz a hajam tőle. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.