Johnson's Baby

Ár:   850 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Kategória:   Samponok

Természetes búzacsíra kivonatot tartalmaz, mely vitamintartalmáról és hajerősítő tulajdonságáról ismert. Használatával még a puha, lágy haj is természetesen erős, egészséges lehet. A hajat friss illatúvá varázsolja. Egyedülálló "Nincs több könnycsepp" formulával olyan gyengéd a szemhez, akár a tiszta víz. Szappan- és parabenmentes.

Kiszerelés: 500 ml

Baba sampon-csomag
Ár: 990 , Eladó: tundying
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Jelizz

2012. augusztus 4.

Állandóan ezt vetük gyerekoromban :$

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Állandóan ezt vetük gyerekoromban :$

honey021

2012. július 16.

Zsíros hajra nem ajánlom. Épp harmadszor mostam amikor a "habzás" még mindig nem jelentkezett, így inkább kipréseltem a régi samponomból a maradékot, ami persze 100x jobb volt. Nem is tudom miért vettem meg, talán az ára miatt (450 a nagy flakon) de nem fogom elhasználni max kutyasamponnak, az illatával amúgy nincsen bajom, sőt még tetszett is!

Update: Adtam neki még 1 esélyt, és így már nem is annyira szörnyű. Talán nem a teljesen zsíros hajamon kellett volna tesztelni. Nyilván a babáknak nem kell annyira erős sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

bara89

2012. július 5.

Szárít és gubancos lett tőle a hajam. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Szárít és gubancos lett tőle a hajam. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Annie

2012. július 2.

Anno megvettem, mert azt gondoltam, hogy a babáknak való sampon kíméletesebb, tévedtem. Pár használat után sokkal szárazabb lett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

hopihecske

2012. május 21.

Borzasztó ez a sampon. Nagy naivan megvettem, hogy kicsit kiméljem a kiszáradt, töredező hajamat. Az eredmény siralmas volt.Száraz, zizegős, kifésülhetetlen haj...A napokban olvastam róla, hogy még több XXXX dolgot pakolnak bele, mint a felnőtt samponokba, mert a baba fején képződő rétegnek vegyszer "kell" az oldódáshoz. Dúrva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 21.

Metta

2012. május 9.

Az itteni negatív vélemények, és a csúnya összetevők ellenére megvettem. Nem is értem miért. És tényleg nem jó. Mosáskor aránylag sok kell belőle. Balzsam nélkül nagyon nehéz kifésülni a hajat. Még a balzsam használata után is valahogy száraz, lapos, gubancos az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 9.

marika000

2012. március 25.

Az illata egész jó, de a "nincs több könnycsepp" szlogen semmit nem ér, majdnem kimarta a szemem. Az összetevők miatt a gyerekemen nem próbálgatnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

DoooRa

2012. március 10.

Nagyon szuper! Kellemes az illata, 1 nappal ritkábban kell hajat mosnom. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

zazi

2012. február 4.

a kisebb kiszerelést vettem meg belőle, de nagyon jól tettem, mert marha sok kellett ahhoz, hogy megtisztítsa a hajam és ettől nagyon kiszáradt, emiatt pedig tiszta gubanc lett az amúgy nem túl hosszú hajam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Anitapanita

2012. február 4.

Jó vele hajat mosni,mert szépen habzik és az illata is tetszik, de borzasztóan kiszárította a hajam,muszáj voltam elajándékozni,mert sajnáltam ilyen hatalmas mennyiséget kidobni!

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.