Johnson's Baby

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   56 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 7.

Kiszerelés:   56 db
Kategória:   Egyéb

Lágy és gyengéd a baba érzékeny bőréhez. Ideális a pelenka cseréhez, etetés idő vagy általános használatra, amikor a családi utazik vagy akár felfrissítéshez.

Bonzee

2018. március 2.

Biztosan az én készülékemben van a hiba, de szerintem ez büdös. És hosszú időre kimondottan olajos érzetet hagy maga után, ami még kézen sem valami komfortos érzés. Nincs nekem különösebb bajom a Johnson cuccokkal - ha másért nem, a cég kora miatt respektálom a márkát -, de ennek a terméknek az esetében azt kell mondanom: nálam az aloés Huggies a király.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Kingucii

2016. október 24.

Akkor szoktam használni törlőkendőket, ha nem vagyok otthon, pl a barátomnál vagyok és a napi sminkem szeretném eltávolítani.
420 Ft-rt vásároltam, árban-értékben nagyon jó! Haználtam már drágábbat is, de az gyorsan fogyott. Ebben elég nedvesek a törlőkendők és elég nagyok. A lezárható kis fólia elég jól ragad a 100.-ik nyitogatás után is. Imádom az illatát, kellemes, visszafogott és nem csíp. Nem pirosodik tőle a bőröm, nem éget.
Alkohol és szappanmentes!
Nekem nagyon tetszik ez a kistörlőkendő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Alkohol és szappanmentes!
Nekem nagyon tetszik ez a kistörlőkendő! :)

kalmaniki

2015. november 20.

Egyszer vettem,elègedett voltam vele. Jó az anyaga,elèg nedves,puha, nem aprók a kendők. Egyedül az illata nem tetszett, valamint elèg drága. Rendeltetèsènek megfelelően használtam a kisfiam popsijára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Marcsi8909

2015. szeptember 23.

Már sok törlőkendőn túl vagyunk (15 hónapos a lányom), de talán ez eddig a legnagyobb csalódás. Már-már túl nedves, a szaga (mert ez nem illat) pedig nagyon erős és büdös. Kifejezetten irritáló és még sokáig érzem a gyereken. Ebből a sensitiv-el nagyon meg voltam elégedve, maradok is inkább annál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

szivecske

2014. november 9.

UPDATE: csípni kezdte az arcom enyhén, legközelebb ha ilyen johnsonst vennék biztosan a sensitiv verzióval próbálkozom, egy csillagot levonok így. :(

Én sminkletörléshez használom és nagyon jól tisztít, még a vizálló spirál sem gond neki. Csak az erősebb sminket szedem le általában vele, vagy akkor használom, ha éppen extra tisztításra szorul a bőrőm, és így igazán gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

dorcsiii

2013. október 23.

Én kisbabának használom és nagyon szeretem! Kellően nedves, jó az anyaga is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Én kisbabának használom és nagyon szeretem! Kellően nedves, jó az anyaga is.

zdoreebaba

2013. július 29.

Lehet, hogy elég furcsa lesz amit írok, de én 18 éves vagyok és szoktam ilyen törlőkendőt használni valamint anyum is! Igazából kisbabáknak van kitalálva, de nekem nagyon tetszik: jó illatú, eltávolítja a szennyeződéseket és nagyon jó nedves!! :D Egyszerűen szeretjük és mindig fogunk venni, még akkor is, ha kisbabáknak való! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.