Johnson's Baby

Ár:   1175 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2012. március 12.

Kategória:   Fürdőtermékek

Lágy és krémes, parabenmentes valamint a „Nincs több könnycsepp” formulának köszönhetoen olyan gyengéd a szemhez, akár a tiszta víz.

Kiszerelés: 500 ml

Betty81

2018. december 1.

Imádjuk! Én lehetőleg kipróbálok mindent, mielőtt a babámon használnám, de persze figyelembe veszem azt a tényt, hogy BABÁKNAK készült, így nem biztos, hogy az én bőrömön olyan lesz a hatása, amit ígér a termék! Ez a fürdető babák bőrére való, nem érzékeny bőrű felnőtteknek, pláne nem ekcémásoknak! Hihetetlen! Említettem, hogy én is kipróbáltam, már évekkel ezelőtt, mert nagyon tetszett az illata, és a "szokásos" dolgok miatt (babáknak készült termékben nincs annyi káros anyag, stb.). Nekem szerencsére bevált! Az isteni babaillata mellett, jól tisztít, sokáig elég, mert kevés kell belőle, nem irritál, nem szárítja ki a bőröm, de azért nem lesz olyan tőle mint a babáké. Évek óta ezzel tusolok, pedig ez fürdető, de tusfürdőként használva is jó. El kell mondanom, hogy normál, és "erős" bőröm van, nem érzékeny, nincsenek bőrproblémáim. Természetesen a kicsimet is ezzel fürdetem, születése óta, szintén "tusfürdőként" használva (tehát a kádban rákenem a bőrére, majd leöblítem). Nálunk nagyon kemény a víz és elég klóros is, de az Ő bőre finom puha lesz, emellett jól tisztít, könnyű eloszlatni a testén, jól habzik, pedig nem így kellene használni (használati utasítása: adja a folyó vízhez, keverje el a kezével a kádban. Gyengéden fürdesse meg a babát, törölje meg, majd ölelje magához.) Az isteni babaillata pedig sokáig megmarad, ugyanúgy, mint a bőre selymessége. Nem irritál, nem szárít és nincs hámlás, kipirosodás, sem kipattogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Csokirita

2018. november 5.

Egyszerűen imádom, én személy szerint imádom az illatát, a hátamon a kipattogást 2használat után csökkentette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

PinkPrincess

2017. december 26.

Nekem bejön ez a fürdető, baba illatú, a bőrömet nem irritálta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Nekem bejön ez a fürdető, baba illatú, a bőrömet nem irritálta. :)

miklosjudit

2017. november 20.

Hát ez nemhogy az én allergiás bőrömön nem segített,de a babámnak végképp nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Hát ez nemhogy az én allergiás bőrömön nem segített,de a babámnak végképp nem!

Alba1123

2017. október 13.

Csak ezt tudom használni érzékeny bőrömre, pedig sok dolgot kipróbáltam. Extra puhaságot nem vettem észre, finom kellemes púder illata van. Jól habzik sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Lolatapsi

2017. május 14.

Nekem ez a valtozata jobban bevalt , mint a rozsaszin flakonos kremes furdeto kiszereles. Ez nem szaritott, legalabbis olyan mertekben nem, mint a tarsa. arcra is hasznalom olykor olykor es az illat pedig maximalisan puderes es finom. Csak azert 4 csillag, mert extra puha bort nem varazsol, kell utana a hidratalas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Rere

2017. február 28.

Mostanában ez a nagy kedvenvem a Dove tusfürdők mellett ! Krémes állagu ,nagyon szeretem az illatát ,bár szerintem annyira intenzív ,hogy én gyereket nem fürdetnék vele !
Csak azert kap 4 csillagot ,mert gyerekeknek készült elsősorban , de számukra alkalmatlan ez a termék szerintem .....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

aranyhaaaj

2017. január 15.

Időnként szoktam használni, főként az illata miatt, de meg vagyok vele elégedve. Nekem nem szárította a bőrömet, teljesen jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

katpro

2016. december 4.

Ahhoz képest, hogy babáknak készült, nagyon irritálta az én bőrömet. Annyira szétszárította , hogy abban a szent pillanatban azt gondoltam, hogy szétvakarom magam... Párom ekcémás bőre meg még inkább nem bírta... Én ezt a borzalmas tusfürdőt babánál főleg nem használnám....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

lacrymosa88

2016. április 20.

Az illata kellemes, de nagyon szárítja a bőrt, először magamon próbáltam ki, de kisfiamig el sem jutott szerencsére... Az összetevői nem bababarátok, egy ilyen nagy márkától többet várna el az ember...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Színezék. Lilás piros.