Johnson's Baby

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bebek, Módosítva: 2014. december 22.

Kategória:   Testápolók

Gyengéden ápolja a baba bőrét.

Parabénmentes.

orik

2016. szeptember 4.

A legjobb testápoló, amit valaha használtam. A krém állaga tényleg lágy, hamar beszívja a bőr, selymes és puha tapintást hagy maga után. Nem leszek tőle zsíros vagy ragadós, az illata is isteni. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

ritusss90

2015. április 14.

Jo kis krem. Aranyos babaillat, lagy allag. A szemhej ekcemamra hasznalom, azonnal nyugtatja es parnap alatt helyre is hozza. Biztos szerzek meg be parat mert sokoldalu kis kence :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

szivecske

2015. február 3.

Isteni illata van, tipikus Johnson's illat. Hidratáltsága testre nekem rendben van, amikor csak gyorsan kell egy kis expressz ápolás (egy kiadós vajazást nyilván nem helyettesít). Kézápolásra nekem viszont kevés, mert utcára kicsit zavar is ez babaillat meg rózsaszín állag. Egyébként elég híg krém. Kiárusításon találtam rá a napokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

dorka.sebestyen

2015. január 22.

én személy szerint az ekcémásra száradt kezeimre vettem és rendszeres használattal kb 2-3 nap alatt rendbehozta! Nagyon imádnivaló baba illata van, bár az állagával nem nagyon vagyok megelégedve. Ezért csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

olahnemese

2014. december 23.

Nagyon lágy, könnyen kenhető, illata babás, nagyon szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Nagyon lágy, könnyen kenhető, illata babás, nagyon szeretjük!

Hidratálók: Propylene Glycol, Ethylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.