Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Passzé, Módosítva: 2012. június 10.

Kategória:   Tusfürdők

A puha bababőrért.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bettu

2019. június 18.

Milyen szép rózsaszín színe van. Nekem bejött így nyáron a nagy melegben. Az illata a baba hintőporokéra emlékeztet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Vikinca

2018. szeptember 24.

Gondoltam az érzékeny bőröm miatt teszek egy próbát a babáknak gyártott termékekkel, és először erre esett a választásom, de nem bizonyult jó ötletnek. Az illatával én is hadilában állok, egyszer tetszik és élvezem, hogy ha megcsap fürdés után, máskor meg inkább viszolygok tőle. A bőrömet szárította és mintha érzékenyebb lenne, mint amilyen alapból lenni szokott. Aztán még ott van az is, hogy többet kell nyomnom belőle, mint az ezelőtti akármelyik tusfürdőmből, mert alig habzik. Egyszer hajat is mostam vele, de olyan furcsán letapadt az egész. Nem tudom ajánlani, babáknak meg főleg nem. Alig várom, hogy elfogyjon és kipróbáljak a babydream-től is egy tusfürdőt, mert az egyik samponjukat épp most kezdtem el használni és ígéretesnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

zsdorcsi

2018. január 10.

Kedvencem! Mindig lennie kell itthon belőle. Imádom az illatát, a krémes állagát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

xfxff349

2017. november 25.

Nagyon érdekes illata van, valahogy nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem. egyik nap igen, másik nap nem. Szárítani nem szárít és viszonylag tartós is az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Kingucii

2017. június 10.

Rossmannban vásároltam, hipermárketekben még nem találkoztam vele.
Finom, púderes illata van.
Használtam már hajat mosni és tusfürdőként is, nekem bevált. Nem csípte a szemem, puha bőröm lett, valamint nem szárított.
Nagyon nagyon krémes a textúrája, öröm vele pancsolni.
Adagolni sem nehéz, pontosan annyit nyom ki, amennyi szükséges. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Rossmannban vásároltam, hipermárketekben még nem találkoztam vele.
Finom, púderes illata van.
Nagyon nagyon krémes a textúrája, öröm vele pancsolni.
Adagolni sem nehéz, pontosan annyit nyom ki, amennyi szükséges. :)

Lolatapsi

2017. május 14.

Fantasztikus puderes illat de ellentetben a feher flakonos valtozataval, ez nagyon szarit. Elhasznalom, de nem veszem ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Magneto

2017. február 4.

Most szándékoztam dicsérni de ez az INCIt igy szétbontva átböngészve tényleg nem valami megnyerő. Ellenben, amiért én vásároltam célt szolgál. Az intim mosakodót szeretném visszaszorítani, lecserélni, mert irritációt okoz/lactacyd femina/, egyenlőre erre a termékre jól reagálok, de azt hiszem megpróbálok keresni egy kiméletesebb baba tusfürdőt, ha esetleg van tippetek ne kíméljetek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

hannqo

2016. augusztus 23.

Személy szerint nagyon szeretem. Arcra, testre használom, a szempillaspirált is leszedi, az én bőrömet nem bántja, engem egyáltalán nem szárít. Arra gondoltam, hogy ha babaként jó volt, évekkel később is jó lehet. Nem tévedtem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Bebek

2015. december 9.

Szerintem nagyon jó illata van. Krémes, nagyon jól habzik, nem szárítja a bőrt, nem okoz irritációt. Ja, ha a színéről is nyilatkozni kell: cuki rózsaszín. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Naomi26

2015. november 8.

Most volt akciós a Rossmanban, úgyhogy vettem egyet, merthogy 400 ml, meg biztos jó az illata, meg kiadós,hogy szimpi meg.........na állj.
Nem babás az illata hanem tényleg ,,delikát" és csatlakozom az előttem szólókhoz, ijesztően rózsaszínű.
A babánál habfürdőnek használtam, a habja krémes és puha , magamnak pedig tusfürdőként szolgált, háááát nem érzem magam túl frissnek a használatától....Ja és alig lehet kinyomni a tubusból, mert a tubus nagy és nekem pl nem áll kézre.Az összetevőit érdemes lett volna néznem, mert a babám bőre pl a Naturlandos fürdetőkrémtől lett ekcémás, amit minden újszülöttnek felírnak. Szerintem inkább én használom mint a baby és akkor gyorsan elfogy :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Színezék. Lilás piros.