Best of Beauty 2019

Johnson's Baby

Ár:   646 Ft   Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 646 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 646 Ft

Az új Johnson's baby kamillás sampon gyengéd hidratáló összetevőkkel és természetes kamilla kivonattal gazdagított, mely közismerten megőrzi a a haj élénk színét. Olyan gyengéd a szemhez, akár a tiszta víz.

Ideális a finom, puha haj élénk színének, természetes ragyogásának megőrzésére.

Ár: 646 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 300 , Eladó: zsbsz
Állapot: Párszor volt használva , Helyszín: BUDAPEST IX. , fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost
Jenny0218

2019. május 10.

A babámnak vettem, de mielőtt használtuk volna, hallottam, hogy többeknek kiütést okoznak a Johnsons termékek. Mivel világos hajra való, én meg úgyis meg akartam szabadulni a sötétbarnára festett hajszínemtől, gondoltam elhasználom. Bejött, 2 hét alatt nagyon sokat világosodott, így könnyebb lesz a szőkítés. Hátránya, hogy kicsit szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 10.

Redrosebunch

2019. április 6.

Pár éve használtam samponként, de váltottam, mert habár nem volt rossz, a festett hajamra, nem is volt az igazi. Imádom az illatát! Selymes és puha lett tőle a hajam, de valahogy nem éreztem ápoló hatást. Ugyanakkor az utóbbi időben új funkciót kapott, sminkecset és beauty blender tisztítóvá lépett elő. Kiválóan használható. Kevés is elég 10 ecset és 2 blender tisztítására és nagyon kíméletes. Tudom, hogy talán nem ez a legprofibb módja az ecsetek tisztításának, de nekem ez a legszimpatikusabb és talán a leggazdaságosabb megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

nettencs

2019. január 10.

nagyon érzékeny a bőröm, mindentől kipattog, ezt arclemosásra használtam, egy kis szárításon kívül semmi problémát nem okozott. jól tisztít, jól habzik, az illata semleges, allergiás bőrre ajánlom mindenkinek :) (felnőtt hajra egyébként nem való szerintem, hajmosásra nem vált be)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

vkata96

2018. december 4.

Én a sminkecseteimet szoktam vele mosni, tudom, ez így nem teljesen releváns, de hátha valakinek hasznos lesz. Ha nem öblítem ki alaposan, egy olajos réteget hagy a szálakon. De ha odafigyelek rá akkor szépen megtisztítja őket. A szaga szerintem borzalmas, de mivel nem testre használom, így nem igazán van jelentősége. Mellékesen pedig, ilyen összetevők egy baba samponban? Azért ez gáz..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

llidia

2018. január 14.

Számomra elég vegyes érzéseket váltott ki. Tisztít, jó az illata...azonban nem biztos, hogy babáknak ajánlanám, nem szépek az összetevői.
Először a búzacsírás változatát használtam, annál ez jobbnak tűnik, de nem az igazi, a hajam ettől is könnyen zsírosodik.
nem fogom újra venni, az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

nem fogom újra venni, az biztos!

Csobanka

2017. június 10.

Az illata nagyon finom - ez a legnagyobb pozitívuma. Az állaga folyós és ha szembe megy, a legtöbb samponnál nem volt ilyen gondom, de ennél szinte mindig, akkor az nagyon kellemetlen, könnyezik tőle az ember, pont ellenkezője a hirdetésének. Egyébként egészséges hajúaknak ajánlanám. Kicsit fényesít de ápoló hatást vagy könnyebb kifésülhetőséget nem szabad ettől a terméktől várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Kiskoromban sokat hasznaltam ezt es a sarga tarsat.Szerettem az illatat,praktikusnak tartom a tubusat.Nem csipi a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Banszky

2016. december 9.

Babámra használtam de iszonyatosan szárította. Magamra ki sem próbáltam már mert alapból száraz a hajam. Anyukámnak ajándékoztam aki napi szinten mos hajat,neki bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

NeversaynotoPanda

2016. július 9.

Egyszer kellett használnom,csak ezt találtam a kád szélén...Nekem sajnos nemjó,bár nem is festett vörös hajra találták ki..Alig habzik,és szárít..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

ladywonderful

2016. január 4.

Pár hete ezt használom felváltva egy másik samponnal és meg kell hogy mondjam, ez bőven felülmúlja azt. A hajam nem zsírosodik olyan gyorsan, dúsabb lesz (nyilván mert nincs benne szilikon, ezért nem simulnak annyira egymáshoz a hajszálak).
Hátránya, hogy mivel alig habzik duplán kell használni belőle egy hajmosás alkalmával plusz valóban szárít, ezért meg sem fordult a fejemben, hogy elhagyjam a balzsamot. A hajmosás végén én még le szoktam öblíteni a hajamat kamillateával így a sötétszőke hajam szebb árnyalatot kap és kevésbé marad "csikorgósan" száraz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!