Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timi83, Módosítva: 2011. július 24.

Kategória:   Szappanok

rtunde

2016. július 8.

Főképp kézmosásra használom, ill. a testhajlatokra. Ha nagyon sokszor mosok kezet, persze valamelyest szárít, de ez kézkrémmel orvosolható. A növényi olajos natur szapanokkal ellentétben allergiát sem okoz. Arcmosásra patikai mosdókrémet használok.Amit egy szappantól elvárhatok, tisztítson megfelelően , legyen szinte illatmentes és ne málljon szét, mindezt teljesíti. A mandulaolajos társa ugyanilyen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

lilbenike

2015. augusztus 27.

3 eves kisfiam nagyon szeret vele furdeni,en is nagyon szeretem nagyon szeretem az illatat a tapintasat nagyon puha a birunk tole es az a finom babas illata hmmm....imadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Fubuki

2013. október 14.

Arcmosásra akartam használni,de végül kézmosó szappan lett (annak legalább bevált). Nagyon csípte a szemem (bele se merek gondolni,mi lenne ha gyerkőcöt fürdetnék ezzel....),nagyon feszült utána az arcom.Komolyan megijedtem,mit csinált ez a borzalom.Én szeretem,ha valami szárítja az arcom,mert zsíros a bőröm,de ez konkrétan annyira kiszárította a bőröm fürdés után,hogy még jobban elkezdett fényesedni.Másnapra jópár apró pattanás előjött.Az illatáról annyit,hogy köze sincs a mézhez,rettenetes.Kézmosásra okés lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Lunita

2013. szeptember 10.

nem szeretem,mert NAGYON szárít és még az illata sem jó...mézes? persze. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

nem szeretem,mert NAGYON szárít és még az illata sem jó...mézes? persze. :((

cserryy

2013. június 5.

Nagyon szeretem az illatát, állagát,formáját. Kézmosásra használom, és úgy védem ki ,hogy a kézhát bőrét szárítsa, hogy ha többedszer mosok kezet vele, akkor csak a tenyerem szappanozom be vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 5.

Linda0222

2013. április 15.

Semmi illata a bőrön és szárít is, nem drrága de nem éri meg.... nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

bolero

2013. február 21.

Broken Wings, először azt hittem a véleményedre, hogy egy svéd gyermekvers. :O

Írok én is egyet.

Megvettem, mert azt hittem
Érzékeny bőrömre gyógyszer lesz
Babakozmetikum, jól hangzik
Vízzel keverve jól habzik!

Egy baj van itt, sírok-rívok
Kezeim szárazak mint a sivatagok
Moshatok én ezzel kezet
A helyzeten ront, javítani miért nem lehet?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Broken Wings, először azt hittem a véleményedre, hogy egy svéd gyermekvers. :O

Írok én is egyet.

Megvettem, mert azt hittem
Érzékeny bőrömre gyógyszer lesz
Babakozmetikum, jól hangzik
Vízzel keverve jól habzik!

Egy baj van itt, sírok-rívok
Kezeim szárazak mint a sivatagok
Moshatok én ezzel kezet
A helyzeten ront, javítani miért nem lehet?

Linuxo

2012. augusztus 10.

Megvettem, de nem fürdetem meg vel többé a gyerekemet, mert sztem szárítja a bőrét... pffujj.. inkább veszek lágy fürdetőt stb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

csillag

2012. augusztus 10.

Ez az utazó kézmosó szappanunk, mert kilóra könnyebb, mint bármelyik folyékony szappan, és 99.- Ft... Teljesen rendben van, nincs vele baj...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Blame

2012. július 17.

Kézmosásra tökéletes. Egy egyszerű közepes szappan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Kézmosásra tökéletes. Egy egyszerű közepes szappan.

Hidratálók: Glycerin, Honey