Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Frissítő hatású tusfürdő bergamott és zöld tea aromával.

Kiszerelés: 250ml vagy 400ml

tundying

2019. február 13.

Ó, az imádott! Ez a tusfürdő nem lehet más , csak megosztó!
Az illata sokaknak nem fog tetszeni, mert a mai "divat" más... nem szereti a természethű illatokat.
Akik meg szeretik ilyen téren a "másságot", azok imádni fogják. Én imádtam! Az illata is tartós! És természetesen különleges!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Ó, az imádott! Ez a tusfürdő nem lehet más , csak megosztó!

Edi001

2013. július 1.

Kellemetlen, zavaró illata van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Kellemetlen, zavaró illata van!

svivko

2013. március 12.

Virágos illatú! Úgyértem szó szerint virágüzlet illata van. Szerintem ez a tökéletes zöld illat, bár ezekhez nem értek. Frissítő, finom illatú, nem szárít, viszonylag tartós az illata, reggel is érzem, de egyáltalán nem tolakodó. 300Ft körül vettem eurós boltban a 200ml-t. Teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

anett.lalova

2012. szeptember 19.

én nagyon szeretem az illatát. Igazán összehasonlítani nem tudom mivel is lehetne.... kellemes vele tusolni és nagy adagot kapunk kb 500 Huf-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

szandracska

2012. április 6.

Én imádom az illatát!!! Nem szárít, nagyon jól habzik, az illata is viszonylag tartós.
Újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Újra fogom venni, ha elfogy.

Morci

2012. március 28.

Én is meglepően olcsón vettem, pedig 400 ml-es kiszerelésű. Az illata viszont nem frissítő, sokkal inkább kellemetlen. Kézmosásra elhasználtam, de többet biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

Klau

2012. március 14.

jó kis tusi, nem szárít, és zselés állaga van, de fura szaga van én 500 Ft-ért vettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 14.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.