Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Hajápolók

A ragyogó, selymesen puha, könnyen kifésülhető hajért. Egy csepp argánolajjal.

ani93

2020. május 31.

Saját részre vettem és meglepően jó. Egyből ki tudom fésülni a gubancos nagyon göndör hajam. Az illata szuper és árban is kiváló. Kifésülő spraynak mindig ezt fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Doori61

2020. május 15.

Saját részre vettem én is, mert imádom ezt a picit cseresznyés, nem túl édes illatát, plusz úgy gondoltam, egy gyerekek számára tervezett termék talán kíméletesebbnek is bizonyul. Nincs viszonyítási alapom, egyedül talán a Gliss Kur szintén fújkálós Express Repair balzsamja.
Teszi a dolgát, ahogy előttem is írták, persze csodákra nem képes. Fényes, pihepuha, minimálisan cseresznye illatú, könnyebben kifésülhető hajat eredményez, de nem kiemelkedő, a Gliss Kur talán jobban hidratált. Elhasználom, de egyelőre nem biztos, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

lara2

2019. december 29.

Nagyon jòl fèsülhetô a göndör hajam ettôla termèktôl. Azt hiszem ùjra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Horvathangelika1

2019. június 14.

Ez a legjobb fésülős spray.. az én flakomomon sokkal több összetevő szerepel, a 2.helyen áll az argánolaj, és sajnos pálmaolaj gliceridek is vannak benne. Ettől a hajam nem lesz zsírosabb, az illata csodás, bár hamar elillan,és inkább a sampont érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Csokirita

2018. november 5.

Csak ajánlani tudom! Nekem nagyon sejmessé és puhává varázsolta a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Csak ajánlani tudom! Nekem nagyon sejmessé és puhává varázsolta a hajamat.

Odil

2018. július 24.

Mindent betart, amit ígér, stimmel a kifésülhetőség, a puhaság és a kis plusz fény, ráadásul kellemes illatú. Kicsit olyan, mintha súlytalanabbá tenné a hajam, ami nagyon fura, de megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Elizabeth91

2018. március 18.

Saját részte vettem én is :) vékony szálú, zsírosodásra hajlamos a hajam, ezért nehéz hajápolókat nem szoktam használni, viszont egy olyan terméket akartam ami jól kifésülhetővé teszi és egy kicsit dob rajta.... na most ez mindent tud, szép fényes, puha lesz tőle a hajam és tényleg sokkal jobb kifésülni is :) az illatát nem érezni sokáig, viszont megérte megvenni, az ára is elég jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Esther

2017. október 21.

Én is saját részre vásároltam. :D A kifésülő sprayk terén mindig vágyom az újdonságra, így hát gondoltam, miért ne.. :D Kellemes illata van, nekem megkönnyíti a fésülködést, szerintem van némi ápoló hatása is. Nem wow kategória, de kifejezetten meg vagyok elégedve vele, ezen felbuzdulva pedig megvettem a sampon párját is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Cinti94

2017. október 12.

Ha ciki, ha nem, én vállalom, magamnak vettem! :DD Illata telibe parfümös, és abszolút nem "babás", nekem tetszik, de a gyerek fejére nem fújogatnám :) Ápolni nem ápol, selymes puhaságtól pedig nagyon messze áll a végeredmény, pont mintha illatos vizet fújkánék a hajamra! Szóval szerintem nem sokat ér, a babák haja egyébként is puha és selymes, szóval nem gondolnám, hogy pont vele lesz ellenállhatatlan pihe puha a babahaj! Nélkülözhető, én úgy gondolom, de mivel nem nekem készült, megadom rá a 3 csillagot, és majd jönnek a kisgyerekes anyukák akik lejátsszák a meccs további részét :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Silk Amino Acids