Joico

Ár:   4725 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildiko0306, Módosítva: 2019. március 28.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Luxus érzésű, krémes sampon szerkezeterősítő, védelmet adó összetevőkkel. Gyengéden és alaposan tisztítja a hajat a lerakódott szennyeződésektől anélkül, hogy a kutikula és a festett szín sérülne bármilyen mértékben. Az eredmény fényes, sima, tiszta hajszálak, amelyek csodálatosan rugalmas és egészséges megjelenésűek.

Kyaraaa

2019. október 2.

Nagyon sok esélyt adtam neki, de minden egyes alkalommal olyan érzésem volt, mintha nem tudnám ki mosni rendesen a hajamból... Szárítás után sem volt szép frissen mosott haj érzésem és zsírosodott is hamar 😒

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

vanita0927

2019. szeptember 7.

A sampont, balzsamot és a pajzsot használtam. A sampon illata, állaga, habzása jó. Puhább tőle a hajam, de ezt az eredményt olcsóbb sampon is tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

honeymoon

2019. április 20.

Én a sampont,balzsamot és ezt a pajzsot próbáltam ki. Első tapasztalataimat írom le: sampont én higítva használom,habzik a második mosásnál. Már akkor lehet érezni h puhít és nem gubancos a haj. Balzsam nagyon jó,selymesít. A pajzs,hmm nem volt jobban kifésüljető tőle a hosszú vizes haj. Én most nem használtam direkt semmi formázót v más terméket. Száraz eredmény: pihepuha selymes haj. A színtartósságra még nem tudok mit mondani. A hajszerkezet építésre úgy néz ki végzi dolgát. Engem pl zavar ez a selymesség,én szeretem ha a töve 'be van lőve",remélem hajformázóval más lesz. Szóval amit kell tudnia azt tudja. Ezért megkapja a max pontot a sampon és balzsam. De én később v sampont v balzsamot fogok csak használni. A pajzstól pedig van jobb termék. Sajnos nekem ez nem vált be arra amit tudnia kell. Illatok: mindnek nagyon jó.

Update: szóval nekem a 3 termék ebből azért nem jó, mert lapos, selymes lesz tőle a hajam, semmi tartása sincs. Így csak a balzsam és a pajzs marad. Színt egyáltalán nem tart,festett vörös fakó vörös lesz,másnál nem volt ilyen problémám, DE! a töredezettség miatt még mindig 5* a termék. Nem kell levágni a sokszor vasalóval vasalt hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

ildiko0306

2019. április 9.

Én a sampont, hajmaszkot és a pajzsot próbáltam ki. A samponnak nagyon jó az illata, az állaga nagyon érdekes, de jó értelemben. Az eredménytől viszont nem voltam elájulva, mert nagyon lapos lett tőle a hajam, egyáltalán nem látszott rajta, hogy frissen mostam. A színmegtartása sem győzött meg, ebből a szempontból a festett barna hajamra sokkal jobban bevált a a joico color endure színrögzítő sampon. A pajzs viszont nagyon hatásos, tükörsima és puha hajat eredményez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Betaine, Methyl Gluceth-10

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.