Joico

Ár:   4730 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2021. április 19.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Hajújraépítő sampon vékony hajszálúaknak (a kis molekula méretnek köszönhetően), és vastag hajszálúaknak egyaránt. Megjavítja a sérült területeket a kutikulán, feltölti a hiányzó aminosavakat,visszaállítja a hajad rugalmasságát, fényt és erőt ad hajadnak a leghatékonyabb antioxidánsokkal, a Bio-Advance peptid complex-szel, keratin szilikonnal, E-vitaminnal és Aloevel.

viki9604

2021. június 24.

Ez volt az a termék amihez nagyon nagy reményeket fűztem ,de nem azt kaptam amire számítottam. Az első 2 mosásnál éreztem különbséget , hogy kicsit dúsabb , fényesebb a hajam ,de utána mintha nem is használtam volna . Karácsonyi akció keretein belül vettem meg balzsammal együtt . Elég sokáig kitartott ebből a szempontból jó . Még egyszer újra nem venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

hoya94

2021. május 30.

Lassan 2 hónapja használom a balzsamjával együtt. Csomagban rendeltem így hajpakolás, spray is járt hozzá, de ezeket nem igazán tudtam kihasználni eddig. Igazából vékony szálú, kevés hajra talán nem a legjobb választás. Pozitív hatása, hogy már a samponozás után könnyen kezelhetővé simává válik a haj, így gyakorlatilag feleslegesnek érződik a balzsamozás is nemhogy még pakolás,spray. Viszont nekem nagyon lelapul tőle a hajam, semmi tartása és úgy vettem észre kicsit vékonyítja a hajvégeim, ami elég fura. Az illata egyébként nem rossz, de semmi különleges. Sajnos nekem annyira nem vált be, kicsit túl sok az én hajamnak, így nem fogom újra venni, de talán dúsabb hajra jó lehet és csak bennem van a hiba. 3 csillagot azért adok neki, mert tényleg könnyen kezelhetővé varázsolja a hajat, de nekem nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Thioctic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Ph szabályozó, kelátképző (a krémben a víz révén lévő fém ionokat semlegesítő) és felületaktív anyag.

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.