Joico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml vagy 1 liter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 10.

Kiszerelés:   300 ml vagy 1 liter
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Puhává és simává teszi a gondör vagy durva hajat.

sky

2016. április 15.

Update2: túl vagyunk a 10 flakonos szerelem sorozaton, tartom, hogy nagyon jó sampon, de most a Phytonectar-ba vagyok szerelmes. Ha extrán száraz és gubancos a hajam, még indig előveszem, mert az egyetlen ami tényleg kicsit segít kibontani, bár 10 flakon után kissé elnehezültnek éreztem a hajam tőle. Ettől függetlenül felváltva használom a Phytonectar-ral, és azóta sincs okom panaszra.

Update: még mindig nem találtam a piacon ennél jobbat. (4-5 flakon után... sem...pedig próbálkoztam mással is) Szereti a hajam, "töretlenül", nem szárít, jól puhít, könnyebb kifésülni. Az egy literes kiszerelés 4500 HUF, ami így utólag nem vészes, megéri a nagyobbat venni. (Amennyi vackot kidobtam, elajándékoztam közben, abból kijött volna még 2-3 literes flakon; pl: Gliss Kur-garmadák - mind szárítja a hajam 2-3 mosás után...). Megkapja a max- *ot :).

Ez alapvetően egy jó sampon szerintem. Jól habzik, kellemes, vidám-banán illata van, puhább lesz tőle a hajam, a fényességével sincs gondom, nem zsírosít-szárít fejbőrt, az összetételében sem látok semmi olyat, amiért vasvillát rántanék. A keratinos összetevőjű hajápolókat egyébként is jobban kedvelem, ő jól hozza amit ígér. Az ára miatt kissé keserédes ez a rajongás bennem, mert ennyiért már illik a követelményeknek megfelelni. :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

Cappio

2015. június 1.

fodrászom ajánlotta a göndör hajamra. ilyen rossz sampont még életemben nem használtam. sosem zsírosodik a hajam, viszont ettől már 2 nap után lelapuló, zsíros és gyenge lett a hajam. most egy másik sampont használok és már 1 mosás után látszik, hogy mennyivel szebb és erőteljesebb a hajam, remélem pár használat után teljesen vissza áll a hajam a régibe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

adry1992

2015. május 2.

Nehéz eloszlatni a hajon, nagyon sok is kell belőle, mire úgy érzem, elég az egész hajamra. Nehéz a pumpájával kinyomni belőle nagyobb mennyiséget, szóval elég macerás a használata. A hatása nem rosszabb, de nem is jobb, mint az árkategóriában található hasonló samponoké, sőt olcsóbbakat is tudnék, amik hozzák ezt a szintet. Én személy szerint ennyi pénzért többet vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Ildie

2014. december 25.

Eredetileg göndög hajra ajánlják, de télen ez egy festett sima vékonyszálú hajon is szuper. A festéket nem bántja, nem fakult tőle a hajam viszont pihepuha lett, és nem is törik. Szeretem, egy a hiba, hogy csomagban vettem, és persze ugyanakkora a sampon mint a balzsam, de sebaj, láttam ezt literes pumpás kiszerelésben is, azt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Butyloctanol, Glycerin
Peptidek: Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.